Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hamar elfáradok. Miért van ez?

Hamar elfáradok. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy olyan hamar elfáradok? Pedig alig mozgok egy pár m-ert de már a lelkel kiköőöm és a pulzusomis megnövekszik, nem dohányzom, szívbetegségfemről sem tudok, lassan 17éves lány vagyok... MIért van ez?
2011. okt. 17. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

rossz a kondid.

feltételezem nem sportolsz valami sokat.

el kéne kezdeni, hogy kicsit megerősödj.

ha nem ez a probléma akkor esetleg még olyasmire tudok gondolni, hogy valami vitaminhiány, vashiány, ilyesmi. nem tudom pontosan h ezek mivel járnak, szerintem nézz utána!;)

2011. okt. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
SPORT, SOK VITAMIN MEG VAS! :)
2011. okt. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem is ugyanez. 16 éves vagyok, nincs semmi szívbetegségem, de mire felmászok a 2. emeletre, érzem, h lüktet az agyamba a vér, és pulzusom legalább 120:D

Amúgy nekem most egy betegségem van, pánikbeteg vagyok, és homeopátiás nyugtatót szedek, alvászavarok miatt is. De nem hinném, hogy ettől lenne, már előtte is ilyen voltam. Amúgy sovány vagyok, tehát attól sem lehet, hogy sok súlyt cipelnék:)

2011. okt. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszadóknak :)

Egyébként 50kg vagyok és 165magas, tehát ideális súly...sport? nyáron futok és bicaj, télen pedig torna...hát nemtudom :) de emeletre énis felmegyek és kiköpöm a tüdőőm, első fordulónál már végem...

Egyébként vitamint iszok.

2011. okt. 17. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!