Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvászavarokkal küszködöm 22...

Alvászavarokkal küszködöm 22 évesen és elég komolynak tűnik, mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok aludni. Otthon csendes nyugodt környezetben lefeküdtem aludni este 10 óra körül.. álmos is voltam. Mégsem tudtam elaludni.. csak hajnal 2-3 fele sokszor előfordult hogy hajnal 5-6 ig is forgolódtam. Ilyenkor direkt felkeltem 10kor hogy hogy estére biztos fáradt legyen és elaludjak korán. De akkor is hajnalig forgolódtam. Most egyik bnőmnél nyaralok. Ő csak tv-re tud elaludni. És ez nekem egyáltalán nem megy. Pedig bíztam benne hogy könyebben elalszom majd hogy elnyom a zaj. Nem jött be. Vettem szemtakarót is hogy a villogó fények ne zavarjanak. De így sem sikerül. Havonta kb 2 szer alszom el rendesen. Mert gondolom akkor már nagyon fáradt vagyok. Nyugtatókra nem akarok rászokni hogy azokkal aludjak el. Egyébként már próbáltam fogjuk rá jobban eltudtam aludni de nem akarom hogy hozzászokjon 22 évesen a szervezetem. Valaki járt már hasonló cipőben ? Ezzel a problémával kell hogy orvoshoz forduljak ? És ha igen akkor milyen orvost kell keresnem ?
2011. nov. 2. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:

én is voltam így meg még vagyok is néha.

nekem pszichológus segített plusz magne b6.

2011. nov. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
pszichológusnál már voltam én is.majd fél évig jártam hozzá de ő azt mondta nincs rá szükségem.. rendben talált mindent.. a magne B6-ot még nem próbáltam...
2011. nov. 3. 04:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!