Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki járt már masszőrnél,...

Aki járt már masszőrnél, milyen élményekkel távozott?

Figyelt kérdés
Ajándékba kaptam egy utalványt és szívesen elmennék, de kicsit tartok tőle. Pl. nem tudom, csak bugyira kell vetkőzni? (teljes testmasszázs). Meg látásból ismerem a csajt, nem lesz kínos csend? Vagy amúgy is csendben marad hogy én nyugodtan élvezhessem?:D Meséljetek...

2011. nov. 2. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már ismerősömnél ott bugyi melltartóba voltam és a melltartó pántját ő kapcsolta ki, ha lent járt fent voltam takarva ha fent akkor lent, nekem nagyon csodálatod élmény volt, figyelnek az ilyen helyen a vendégre és elmondanak mindent, kedvesek hisz az a lényeg hogy utána is visszajárj :)
2011. nov. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ja és általában csendben vannak mert nem tudják hogy cserfes az ember vagy élvezkedős :) Ha kérdezel és beszélsz akkor ők is .)
2011. nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!