Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A masszőrnél teljesen le kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A masszőrnél teljesen le kell vetkőzni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Milyen masszázsról is beszélünk??
2011. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Frissítő masszázs.
2011. máj. 3. 19:20
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, ezért nem mertem még elmenni, semmi kedvem beégni a vetkőzéssel :D
2011. máj. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Erotikus masszázson voltam többször, ott le kellett :D
2011. máj. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 nielindi ***** válasza:
nem kell. én le szoktam venni mindent, zavaró ha a bugyit igazgatja, amikor utban van.
2011. máj. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

19:24

Ott nyilván ez nem kérdés.

19:23

Én is ezért kérdem, elég szemérmes vagyok.

2011. máj. 3. 19:30
 7/14 A kérdező kommentje:

19:30

Hogy értve, a seggedet is masszírozza ?


"nem kell"

Megerősítést várok.

2011. máj. 3. 19:50
 8/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom teljesen le kell vetkőzni.
2011. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

jajj butaság :)


Mielőtt odamész vagy mielőtt bemész a szobába vagy a fülkébe előtte megbeszélitek h milyen masszázs lesz!


Bugyit tangát csak "puncimasszázsnál" kell levenni!

Melltartót meg ráérsz ha felfeküdtél az ágyra!


Hasat, Mellet, Segget, NEM maszíroz egy általános masszőr!

Csak szexmasszőr!

2011. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. :)

A páciens lefekszik az ágyra, a masszőr ekkor kikapcsolja a melltartóját és az alsóneműjét egy kicsit lejjebb húzza. Erre azért van szükség, mert a farkcsonttól indul a felsőtest masszírozása, az pedig eléggé lent van. Viszont nem kell félni, mert azért az alsó sem az intimzónáig kerül lehúzásra. Előfordul, hogy valaki önszántából levetkőzik teljesen, ekkor egy törülközőt kell az alsó testtájékára borítani, hogy a kényesebb részeket elfedjük.

Amikor a kezelésnek vége, akkor minden visszakerül az eredeti helyzetébe és a páciens ekkor áll fel. A masszázstevékenység mindig a vendég méltóságának teljes tiszteletben tartásával történik, szóval nem kell félni tőle, sőt inkább ajánlom mindenkinek, mert nagyon egészséges! :)

2011. máj. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!