Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miből lehet tudni, hogy...

Miből lehet tudni, hogy valaki öngyilkos akar lenni? Mik a tüneteik? Te akartál már öngyilkos lenni? Ha igen akkor miért? Ha megtetted akkor hogyan? Meghaltál?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 16:22
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ez bisztos ???
2011. nov. 24. 21:06
 12/22 anonim válasza:
Teljesen.
2011. nov. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Hát te tudod.
2011. nov. 25. 13:37
 14/22 anonim ***** válasza:
De amíg írtok ide, addig éltek, szóval nyugtassatok meg minket.
2011. nov. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
Hát nem sokáig fogunk.
2011. nov. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Azért inkább a kérdésekre irjatok, és akinek nincs barátja annak majd én leszek.
2011. nov. 25. 18:52
 17/22 anonim ***** válasza:

Igen, depresszióval kezdődik, apátia, önutálat, étvágyzavar, rosszullétek... Nálam ezek vannak. Akartam már öngyilkos lenni, és akarok is. Nagyrészt szerelmi bánat, gyász, depresszió miatt, és nem utolsó sorban megerőszakoltak... Próbáltam már párszor megölni magam, de most milyen kérdés már az, h meghaltam-e? :D

15/L

2012. jan. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Akartam már párszor, eddig még nem haltam meg (milyen kérdés ez?), de nem adom fel, előbb-utóbb az én bivalyszervezetem is bedobja a törölközőt. 16/L
2012. jan. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
60%
Dehát lányok! Ti ne akarjátok már megölni magatokat! Egy korombeli srácot nem tudnék lebeszélni róla, mivel nekem is lenne rá okom, ha úgy vesszük, de ti? Nektek nem hiszem, hogy van rá valódi okotok.
2012. jan. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A szüleim mióta élek szarnak a fejemre, az összes ember, aki talán számított és szerettem, hátba szúr; állami gondozott vagyok, az intézetben olyan magláztatások érnek, amik majdnem felülmúlják azt, amikor megerőszakoltak. Mivel ezt nem bírom elviselni, állandóan szöktem, elég mélyen az alvilágban éltem, és olyan dolgokat tettem és tettek velem, amiket sosem lett volna szabad, és nem lehet feldolgozni. Mivel ezek által évek óta alig járok iskolába, eredmények nélkül esélyem sincs egy normális suliba beiratkozni, hiába szeretném most már, nem lesz érettségim, nem tudok tovább tanulni, normális életre tehát semmi esélyem.

Az emberek minden rohadt szavukkal egy-egy kést döfnek a hátamba, én meg egyre kisebb és kisebb leszek, lassan le tudnék folyni a zuhanyzóban.

Rengeteg pszichológusnál és pszichiáternél voltam, ambulánsan és osztályon, voltam kineziológusnál is, minden elképzelhető helyen, de az élethelyzetet senki nem tudja megoldani. Már én sem, nem megy, túlzottan elfajult az egész... Persze nagy részben én is tehetek erről az egészről, de a végeredmény szempontjából ez mindegy. Szeretet nélkül nem lehet élni, és én soha nem kaptam szeretet, itthon se, máshol se, pedig voltam mindenhol, a leghajmeresztőbb helyeken is...

Te nem akarnál öngyilkos lenni? Szerintem de. Sőt, nyakamat tenném rá, hogy az emberek jó 70%-a ennyi ideig sem bírta volna.

2012. jan. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!