Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem érezni rajtam a...

Miért nem érezni rajtam a parfümöt?

Figyelt kérdés
Tudom, furcsa kérdés, de arra figyeltem fel, hogy egy ideje nem érezni rajtam a parfümömet, nem marad meg rajtam, mondjuk úgy. Egy-két hónapja lehet ez, előtte mindig normálisan érezni lehetett rajtam, ez azért is zavar, mert habár pasi vagyok, de szeretem és a közérzetem is jobb, ha normális illatom van, főleg, hogy mindig másikat használok. És a környezetemben élők is értékelték mindig is, hogy finom illatom van, és változatos, de múltkor megkérdeztem, hogy érzik-e a rajtam, és ők sem érzik. Esetleg a bőrömmel lehet valami gond? Mindig a nyakamra fújtam, és picit beledörzsöltem Előre is köszönöm, nagyon fontos lenne számomra.
2011. nov. 24. 21:26
1 2
 1/11 tekike99 ***** válasza:
esetleg nem valami gagyit vettél? az nem tartós
2011. nov. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem. Gagyit soha nem vennék, Playboy, Armani, Victor Hugo, D&G ezeket használom váltogatva. Eléggé fontosak számomra az illatok, mert valamitől nagyon érzékeny az orrom, és bármit nem vagyok hajandó használni. És mint említettem, régebben nem volt gond velük.
2011. nov. 24. 21:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy túl keveset fújsz?vagy hogy lejárt a parfüm?Pedig nyakra jó fújni.Amúgy vannak akiknek ez fontos,én is szeretem .
2011. nov. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én sem érzem magamon, mert megszoktam, de ha más sem érzi rajtad, akkor a parfümmel van baj
2011. nov. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Először nekem is ez volt a gondolatom, így kipróbáltam, hogy ha többet fújnék mi lenne, de semmi, csak több ment kárba... azt meg nem hiszem, hogy lejártak volna, múltkor direkt emiatt vettem egyet, mert ez is megfordult a fejemben, de annak se volt érezhető az illata, pedig egy elég intenzív és erős illatút vettem.
2011. nov. 24. 21:37
 6/11 A kérdező kommentje:
De akkor az összes parfümöm "elromlott" volna?:S
2011. nov. 24. 21:37
 7/11 anonim ***** válasza:
nincs valami seb a bőrödön vagy akármi,?ez így furán hangzik,de nem lehet valami iylen miatt?
2011. nov. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
második voltam.
2011. nov. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Simán csak megszoktad azokat az illatokat ezért nem érzed magadon.vagy más sem érzi rajtad?
2011. nov. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Más sem érzi. És nem hiszem, hogy megszoktam volna, mert azért vannak napok, amikor nem fújok, meg nem is folyton használom ugyanazokat, meg van amit csak kiemelkedő alkalommal használok... de semmi. Egyiknek sincs rajtam illata, és megőrülök tőle. És más sem szokta érezni... napokban kipróbáltam, hogy ruhámra fújom, az hátha megtartja... de kiszellőzik útközben vagy nem tudom, de mire beértem suliba, annak sem volt illata. Am nem, nincs semmiféle seb a nyakamon vagy bármi egyéb.
2011. nov. 24. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!