Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitol lehet? Mar evek ota...

Ez mitol lehet? Mar evek ota majdnem minden nap fujom az orrom. Volt valakivel hasonlo?

Figyelt kérdés
Allergias nem vagyok, es hat megfazva sem lehetek evekig.
2011. dec. 5. 09:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen nekem volt.Én is állandóan szenvedtem vele, voltam ezerféle allergia vizsgálaton, mire elküldtek fül-orr-gégészhez,aki szinte elsőre közölte,hogy igen erős orrsövényferdülésem van,amitől a manduláim szinte folyamatos gyulladásban vannak,és attól folyik mindig az orrom. Egy CT-vizsgálat ezt igazolta is,rövid időn belül ezt megműtötte azóta minden ok. Csak sajna én elég sokat vártam vele, s ettől az orrnyálkahártyám is eléggé tönkre ment,így azóta azt próbálom helyrerázni,de orrfújás nélkül már jobb.

Te voltál már vele dokinál?

2011. dec. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Orrpolipom van/volt, az egyik oldalon már kimutottek, viszont a masik oldalon nem tudtak, mivel nekem is orrsovenyferdulesem van. Akkor emiatt lehet. Ez mar tobb mint 3 eve kiderult, de meg mindig nem muthetnek, mert meg 18 alatt vagyok, es ugye meg fejlodesben, meg novesben vagyok. Ezekszerint meg szenvednem kell par honapot, mig megoldodik a dolog. Koszonom a valaszt!
2011. dec. 5. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!