Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni a pattanásos...

Mit lehetne tenni a pattanásos bőr ellen? 21/L

Figyelt kérdés

Már nagyon unom, lassan 10 éve nem bírok megszabadulni a patiktól, és eddig semmi sem használt. Hiába tisztítom rendszeresen a bőröm, és egyéb termékek sem használtak. Most akkor belülről lehet a probléma?

Vagy miért nem akarnak elmúlni? Aki volt már így, hogyan lett túl rajta? Én emiatt nagyon gátlásos is vagyok, társaságba is csak kényszerből megyek, pl az egyetemre. De legszívesebben nem is beszélnék senkivel.


2011. dec. 11. 18:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász?
2011. dec. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Bőrgyógyász vagy minden nap egyél egy kevés élesztőt, állítólag jót tesz a bőrnek.
2011. dec. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Bőrgyógyásznál voltam, de nem is foglalkozott velem. Felírt 1 olcsó kencét, de az se volt jó.
2011. dec. 11. 18:45
 4/14 anonim ***** válasza:

Most lehet fintorogni fogsz a tippemtől, de én is ebben a cipőben jártam. A bőrgyógyász drága kencéket írt, de nem használtak.Jártam kozmetikushoz, de az is csak pénz kidobás volt. 2 hónapig kezelt a kozmetikus és még mindig ragyás voltam.Elkezdtem fogamzásgátlót szedni, amitől úgy nézett ki, hogy javul a helyzet, de egy 2 hónap múlva ugyanolyan ragyás voltam.Aztán anyukám azt mondta, hogy a saját pisimmel kezeljem az arcom ,először vonakodtam tőle,de megtettem. A pisimbe mártottam egy kis vattát, azzal áttöröltem az arcom,majd mikor rászáradt bő vízzel lemostam.2 hét után egész kitisztult az arcom. sokkal többet ért mint bármi amivel eddig kezeltem és ingyen volt:) De az élesztő is segít állítólag, ahogy az előző írta, de én azt nem bírom megenni, úgyhogy a pisire szavazok!

23/N

2011. dec. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én is sok mindent kipróbáltam már. Régebben szedtem fogamzásgátlót javult a helyzet, de utána abbahagytam és megint visszajöttek a pattanások. Most voltam kivizsgáláson semmi bajom. Fogamzásgátlót most nem szedhetek, mert trombozisra hajlamos vagyok. Most akarok elmenni bőrgyógyászhoz, hogy kiírassak valami krémet. De én se tudom mi lenne a megoldás.

Kedves utolsó. Hallottam erről már, de ezt most komolyan mondod?:) Én tényleg már bármit megcsinálnék csak használjon.

2011. dec. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ez most komoly? A te arcod mennyire volt patis? Sok volt rajta? És mennyire tartós megoldás ez?


Vagy csak vicc volt?

2011. dec. 12. 18:36
 7/14 anonim válasza:
De csak a reggeli pisi a jó, nem?
2011. dec. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%
Komolyan ennyire korlátoltak vagytok? Ennyi erővel kenj az arcorda sz.rt, mert hátha jó lesz az is. Ha az első bőrgyógyász nem jó, menj másikhoz, addig, amíg nem találsz egy jót. De ne ilyen hülyeségekkel próbálkozz.
2011. dec. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

a pisis módszerről én is hallottam már, de még sosem mertem kipróbálni. :D

én is a bőrgyógyászt ajánlom amúgy mindenkinek, de homeopátiásat. az átlag bőrgyógyász csak felír valami kib_szott erős antibiotikumot, aminek a mellékhatása a fényérzékenység és a depresszió (jó kis "gyógyszer"). engem a homeopátiás gyógyszerek évekig tartó szenvedéstől szabadítottak meg. undorító volt a bőröm 14 éves korom óta; most 22 leszek, és tök szép a bőröm. keressétek fel dr asbóth júliát, nekem ő segített.

2011. dec. 20. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 21 vagyok, és ugyanebben a cipőben jártok. December közepén elmentem egy bőrdokihoz és felírt nekem egy gyógyszert, azóta hihetetlenül sokat javult a helyzet. Mikor tükörbe nézek el sem hiszem, hogy én vagyok, és alig van egy-két pattim. A hátamra én is kaptam egy kenőcsöt, de szerintem az nem ér semmit. A gyógyszer nagyon jó! :)

Üdv!

2012. jan. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!