Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen ízű, szagú a vizelet?

Milyen ízű, szagú a vizelet?

Figyelt kérdés
minek van még olyan szaga/íze? a sztori az, hogy belehugyoztam egy gyereknek a colájába, és megtudta a kollégium igazgatója, és ki kell találnom egy sztorit, hogy mit raktam bele..Január 3.-ig van időm, addig nemleszek koliban! segítsetek.. :// Tudom, hogy nagy gyökérséget csináltam, etikátlan dolog volt, de akkor jó viccnek tűnt.. Gondolom ti nektek is voltak már hasonló élményeitek, szóval kérlek titeket segítsetek..:/ Anyáék nem tudhatják meg, hogy ilyesféle volt, mert lefejeznek..és ha valami másra áttudom terelni a gyanút akkor nem lesz gond remélhetőleg!
2011. dec. 15. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt buktad öcsi:)
2011. dec. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nem kóstoltam még..:)

am szerintem mondd azt hogy romlott tea volt.ennél jobb ötletem nincs.:)

2011. dec. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 bánomisén ***** válasza:
100%

Január 3.-ig van időd megkóstolni, az is vicces lesz, hidd el :-P

Nem, nekem nem voltak hasonló élményeim, senki italába nem pisiltem bele és az enyémbe sem ürített senki, nálunk normálisak voltak az emberek.

Egyébként meg vállald a felelősséget azért, amit csináltál, ne egy ártatlan másikra akard terelni a gyanút.

Ha volt eszed undorító módon viselkedni, akkor legyen eszed ahhoz is, hogy elvidd a saját balhédat.

2011. dec. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amik a vizelet ízért és szagát adják azok nagy mennyiségben mérgezőek lehetnek. Jobban jársz, hanem próbálod bekamuzni, hogy ammóniát öntöttél a csávó kólájába...
2011. dec. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyszer én is megcsináltam ezt:D Mond,hogy meleg sós vizet tettél bele,hogy had rókázzon!:-))
2011. dec. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hidd el ha kicsapnak a koleszból az is lesz ykkora poén. Vállald a következményeket, tudod ilyen az élet. Elég gyökér lehetsz.
2011. dec. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Igaza van bánomisén-nek, vállald a felelősséget azért, amit tettél.

Velem sem volt soha hasonló sem, szerintem intelligens, vagy magát annak tartó ember ilyet nem csinál, ez poénnak is vacak...

2011. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha ekkora nagylegény voltál, most is legyél az és vállald a tetted következményeit!
2011. dec. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én ezt nem vitatom, hogy etikátlan volt, sőőt mi több; ez nem is kifejezés arra! Szerintem épp elég az, hogy sokkal nagyobb a gyerek nálam és meg akar majd verni!:))
2011. dec. 15. 21:21
 10/12 bánomisén ***** válasza:

Erre szokták mondani, hogy a kisebbel kiszúrni hülyeség, a nagyobbal még nagyobb hülyeség :-))

Viseld méltósággal az ütlegeket és az osztályfőnöki intőt.

2011. dec. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!