Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen ízű a vizelet?!

Milyen ízű a vizelet?!

Figyelt kérdés
Ezt most haláli komolyan gondolom, nem szeretném megkóstolni természetesen, csak nagyon nagy szarba kerültem, és muszáj tudnom, hogy milyen ízű!
2011. dec. 15. 11:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Más se szeretné megkóstolni, úgyhogy csak egy módon derítheted ki:P
2011. dec. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha szarba kerültél, akkor örülj, hogy csak pisit kell innod :)
2011. dec. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ammónia
2011. dec. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
sós. de mégis milyen sz.rba kerülhetsz, amihez ezt kell tudnod? csak hogy mi el tudjuk kerülni. :)
2011. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Sós...


De áruld már el, miért akarod tudni. :D

2011. dec. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
olyan az íze mint a szaga a nyelvünkkel csak az alapízeket érezzük (sós, édes, savanyú, keserű) a többi a szaglásból adódik
2011. dec. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Kérdezd Bear Gryllst.

Egyébként meleg amnómnia féleség lehet.

2011. dec. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Egészséges embernél sós. De egyébként nem mérgező, nyugodtan megkóstolhatod :)


Egyébként régen az orvosi gyakorlatban szükséges volt megkóstolni bizonyos esetekben (cukorbetegség gyanújánál: cukorbetegeknél tartalmaz cukrot a vizelet, és amíg nem volt ilyen egyszerű vércukrot mérni, mint most, ez volt az egyetlen módszer a cukorbetegség megállapítására, hogy édes-e a vizelete).

2011. dec. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
és a szaga mihhez hasonló?? minek van még olyan szaga? a sztori az, hogy belehugyoztam egy gyereknek a colájába, és megtudta a kollégium igazgatója, és ki kell találnom egy sztorit, hogy mit raktam bele..Január 3.-ig van időm, addig nemleszek koliban! segítsetek.. :// Tudom, hogy nagy gyökérséget csináltam, etikátlan dolog volt, de akkor jó viccnek tűnt.. Gondolom ti nektek is voltak már hasonló élményeitek, szóval kérlek titeket segítsetek..:/ Anyáék nem tudhatják meg, hogy ilyesféle volt, mert lefejeznek..és ha valami másra áttudom terelni a gyanút akkor nem lesz gond remélhetőleg!
2011. dec. 15. 18:14
 10/17 anonim ***** válasza:
24%

Hülye vagy meg is érdemled a büntetést.

Attól hogy kisebb rangú nem kell bele vizelni egy gyerek colájába normálatlan.

2011. dec. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!