Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért kék a vizelet?

Miért kék a vizelet?

Figyelt kérdés
TEstvéremnek van a problémája nem hajlandó rákereseni interneten.... kérlek segítsetek nagyon féltem... nem eszik semmit hosszú ideje.. nyugtatót szedett másfél hétig amit az orvos írt fel neki most ma már nem szedte be de nem eszik!! Kérlek segítsetek :SSS
2011. okt. 22. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem hajlandó rákeresni neten... Kisszivem, ha most te ülsz a gép előtt?

Amúgy gyógyszerek megszínezhetik a vizeletét, de vigyétek be még ma pszichiátriára. Ott majd ezt is kivizsgálják. Tényleg meg kell várni amíg komolyabb baja lesz?

2011. okt. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én a laptopomról irtam mert ő közölte h nem keres rá, (megtehette volna) nem tudja h ezt megkérdeztem ... de köszi a választ.
2011. okt. 22. 15:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Úgy értem miért nem keresel rá TE? Neted van, tudod mit kell beírni a googleba, akkor miért szegény tesódat cseszgeted, hogy keressen rá, ha te is meg tudod tenni?


A pszichiátriás dolgot komolyan gondoltam. Biztos szar lehet a helyzet, de nagyon üljetek a problémán, cselekedjetek minél hamarabb!

2011. okt. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"de ne nagyon üljetek a problémán" kimaradt a tagadás.
2011. okt. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
lehet h azért mert nem éhes vagy egy reptoid?
2011. okt. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azert meg a gyogyszserek sem teszik kekke a vizeletet. Szerintem mindkettotoknek pszichologia.
2011. okt. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szórakoztok?Most komolyan?
2011. okt. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a) színvak

b) ledöntött egy liter réz-gálicot, de valamilyen csoda folytán életben maradt

c)... nem, nincs c. Ilyenről még életemben nem hallottam.

2011. okt. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2013. dec. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!