Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen ízű, szagú a vizelet?

Milyen ízű, szagú a vizelet?

Figyelt kérdés
minek van még olyan szaga/íze? a sztori az, hogy belehugyoztam egy gyereknek a colájába, és megtudta a kollégium igazgatója, és ki kell találnom egy sztorit, hogy mit raktam bele..Január 3.-ig van időm, addig nemleszek koliban! segítsetek.. :// Tudom, hogy nagy gyökérséget csináltam, etikátlan dolog volt, de akkor jó viccnek tűnt.. Gondolom ti nektek is voltak már hasonló élményeitek, szóval kérlek titeket segítsetek..:/ Anyáék nem tudhatják meg, hogy ilyesféle volt, mert lefejeznek..és ha valami másra áttudom terelni a gyanút akkor nem lesz gond remélhetőleg!
2011. dec. 15. 18:15
1 2
 11/12 Ritus116 válasza:

Mond azt, hogy lejárt szavidejű zöld nestea volt.annak marha rossz íze van szerintem.

Azért ne mond el mert "csóri "gyerek ne stresszeljen már egész életében, hogy pisit ivott.

Jah és legközelebb gondolkodj, mielőtt cselekszel,neked sem esett volna jól ha más ezt csinálta volna veled.

A

2011. dec. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Etikátlan ?

Velem ilyesmit csinálnál levágnám a farkadat.

Ez nem etikátlan hanem beteges, perverz, és gusztustalan.

2012. jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!