Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Én vagyok túl érzékeny, vagy...

Én vagyok túl érzékeny, vagy másokat is zavar, hogy ennyire sok pofátlan ember van?

Figyelt kérdés

Idegenekről van szó, akikkel utcán talalkozok mondjuk és arrogánsak, pökhendiek...Ha jól néz ki az ember, akkor gyorsan azt keresi, hogy mibe köthet bele...és nem gyerekekről beszélek, hanem 20 és 30 közöttiekről akik ezt teszik.Jó, értem irigyek és értem nem kell észrevenni őket....de engem nagyon zavar...hogy ilyen mocsok emberek is vannak.Azt hiszem eddig már mindent mondtak rám....csak sokszor nem válaszoltam, mivel nem voltam biztos 100%osan hogy rólam mondta, lehet valakiről beszéltek mikor odaértem...de attól még rohadtul zavart...

Ti hogy vagytok ezzel?Ti nem halljátok meg ezeket?...


26/f


2011. dec. 18. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem is beszólongatnak néha,olyankor odamegyek azt megkérdezem mi a problémája.Olyankor általában visszavesznek.

17/f

2011. dec. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem beszólásról van szó, ahhoz nincs merszük...inkább hangos véleménynyilvánitásról, egymás között.
2011. dec. 18. 22:19
 3/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én is találkoztam már ilyenekkel, de magasan teszek rájuk! A legjobban még azt utálom, h ha megyek az utcán, a járdán, ha én nem "húzom össze" magam, vagy nem térek ki az útjukból, akkor ők simán nekijönnek a vállamnak, aztán meg még én vagyok a bunkó! Pedig nem vagyok egy kétajtós szekrény... Volt, h nem tértem ki azért se, levállalt az "öreg", és majdnem felesett, aztán meg az anyám szidta. Csak a szája volt nagy, mert ahogy visszafordultam és leordítottam, egyből tudta hol a helye. :D


29/F

2011. dec. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon ritka az hogy én visszapofázzak, mert sose mondják direktbe nekem a próblémájukat...hanem csak egymás között és nem biztos sose, hogy velem van baja vagy sem...vagyis hogy rólam mondja vagy másról de néha eléggé úgy tünik hogy velem van gondja...
2011. dec. 18. 22:28
 5/13 A kérdező kommentje:
Sok a vadbarom, pláne akkor találkozok az összessel amikor épp levállok a többi havertől,baráttól és megyek egyedül egy utcán...és ők meg persze többen jönnek.Nehéz nekem nagypofájunak lenni, mert eléggé békés természetem van...de eléggé kivagyok már, nem tudok tenni magasról rájuk.Akkor vagyok jól, ha tudom hogy visszaszóltam és helyére tettem a barmot.
2011. dec. 18. 22:32
 6/13 anonim ***** válasza:

"Ha jól néz ki az ember....Jó, értem irigyek"


Valószínűleg ez az arrogancia árad a megjelenésedből is és ezért tesznek megjegyzéseket.

2011. dec. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Persze, arrogancia....lehet egy jó véleményem magamról anélkül, hogy arrogáns legyek, pláne ha kapok pozitiv visszajelzéseket is...
2011. dec. 19. 06:35
 8/13 anonim ***** válasza:

Tegnap 22:21-es:


földbe gyökerezett a lábam, amikor elolvastalak. Nem térsz ki, csak azért se! "Levállalt az "öreg" "... A nyelvhasználat önmagában rengeteget mesél (hányavetiség, arrogancia, idősebbek iránti megvetés..bocsáss meg, ha valójában más vagy: ezt a képet te adtad magadról).

Hadd mondjam el neked, ha gyerekként elfelejtettek volna ránevelni: az utcán közlekedve is - mindig - a fiatalabb ember CIVILIZÁCIÓS kötelessége, hogy kitérjen az idősebb elől. Ha csupán 10 évvel idősebb, akkor is. Te teszel jót magaddal, ha eszerint cselekszel, mert "amilyen az Adjon Isten, olan a Fogadj'Isten". Ezerszer igaz ez.

2011. dec. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is volt, hogy hallottam, hogy hangosan megjegyezték: Nézd a cipőjét, meg Milyen szoknyája van stb. Nekem egyedi stílusom van, és ha valakinek nem Fila táskája van (senki ne vegye ezt a részt magára), akkor azt már kinézik. Általában nem szoktam törődni vele, csak egy rájuk fordulással jelzem, hogy nem vagyok süket, ilyenkor befogják.

Egyetlen egyszer fordult elő, hogy be is szóltam, bár ez nem is az utcán történt, hanem suliban. Egyedi tervezésű táskáim vannak ugyanis, és úgy varratom őket .És egyszer egy szőke barbie p*csa beszólt, hogy mi ez meg stb, viszont én meg visszaszóltam neki, hogy én legalább nem vagyok egy senki több milliárd ember közül, hanem van valami, amitől én én vagyok. Ezt persze úgy, hogy a hasonmása ott áll mellette, ugyanaz a ruha, cipő, haj és mutattam is rá, hogy ember még a nevedet sem tudom, mert annyi rohangál belőled. Azóta egyszer sem szólt be :)

2011. dec. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, de nekem még sosem szólt be ismeretlen az utcán. Nem lehet, hogy csak képzelődsz?
2011. dec. 20. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!