Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Egyik az, hogy nem tudok úgy mozogni, hogy ne ütköznék valaminek neki, olyan, mintha vonzanának a tárgyak magukhoz. Például egy vékony utcán folyamatosan fennakadok a kerítésen, itthon nekimegyek az ajtónak, ha valamit meg akarok fogni, akkor mellényúlok és leesik, stb. Ha még egyedül vagyok, akkor megpróbálok nem foglalkozni vele, de tömegbe már nem merek menni, mert ott is nekimegyek az embereknek. Ezért már az utcára sem szívesen megyek ki. Olyan, mintha nem tudnám elég finoman irányítani a testrészeimet, a nyakamat is ha csak egy kicsit akarom megmozdítani, akkor is túlrándul.

A másik meg az (talán összefüggésben van a kettő), hogy sokszor rángatózik különböző részeken az ideg a testemben, ha rákoncentrálok, akkor valamennyi ideig abba tudom hagyni, de nem múlik el teljesen. Az is olyan kínos, ha éppen ülök a buszon, és grimaszokat vágok... Mi lehet a probléma?


2012. jan. 5. 17:30
 1/4 lilboy válasza:

Tanulj meg viselkedni. figyelj oda hogy ne grimaszolj -.-


mindig pozitiv legyél mindennel szemben :D mert ha nem akarsz beleakadni a problémákba már csak mivel arra gondolsz ugy is beleütközöl ha figyelsz is :)

2012. jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Robi.88. ***** válasza:
sztem állj le a stimuláns drogokrol és megoldodik a problémad
2012. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "nagyon hasznos" válaszokat!
2012. jan. 5. 17:35
 4/4 Robi.88. ***** válasza:
amugy mi a feneert nem mesz el dokihoz? nem iylen netes sarlatanoktol és josolos musoroktol kéne segitseget kérni hanem szakembertol
2012. jan. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!