Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az kialvatlanságtól lehet fogyni?

Az kialvatlanságtól lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Szeptembertől dolgozom egyetem mellett. Azóta fogytam 12 kg-t, pedog ugyanúgy étkezem. Nem vagyok egy nagyon vékony, most így vagyok 71 kg. Mióta melózóm, keveset alszom, mert egyfolytában agylakok a munka miatt, meg van, amikor csak későn érek haza, 8-kor és utána még tanulnom is kell.
2012. jan. 10. 15:14
 1/4 bánomisén ***** válasza:

Két műszakot csinálsz, jobban le vagy terhelve, az étkezési szokásaidon meg nem változtattál. Ettől bizony le lehet fogyni.

Egyél gyakrabban vagy többet és figyelj oda, hogy mit eszel, legyen benne elég vitamin és vas, hogy bírd a gyűrődést.

2012. jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, sőt tartósan művelve elhízáshoz vezet. Fordulj orvoshoz.
2012. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

oké, köszönöm! karácsonykor felszedtem 1-2 kg-t. :) nem mértem le, de a hasamon és a nadrágjaim méretén meglátszik! :P


de nembaj! legalább fogyok szenvedés nélkül, mert alacsony vagyok és a 71 kg még soknak számít. :)

2012. jan. 10. 19:46
 4/4 anonim válasza:
Persze hogy lehet, viszont egy csomó más kellemetlenséggel is jár! Mellesleg bele is lehet halni! A szervezetnek rendszeres pihenésre van szügsége!
2012. jan. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!