Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ikerterhességet elvetetni...

Ikerterhességet elvetetni gázabb mint másikat? Nem erzem magam késznek rá. Meg félek a szüléstől. Hogy néz ki egy császárheg?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 16:06
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
77%
Bocsánat! De akkor miért nem védekeztetek? 14L
2012. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
50%

Nem létezik 100%-os védekezési mód, kedves első :)


Régebben csúnya volt a császárheg, anyunak is ott van köldökétől teljesen lentig. Most már viszont egy diszkrét kis "bikini vágást" ejtenek.

2012. jan. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
67%

Azért nem akarsz gyereket mert félsz a szüléstől??

És hogy hogyan néz ki a császárheg???



Neked nagyon nagy baj van az agyad helyén.


"-szer szültem császárral, és nem bikinivágásom volt egyik esetben sem, hanem hosszanti vágásom a köldökömtől, mert koraszülésem volt mindkétszer.

Soha egyetlen percre sem fordult meg a fejemben hogyan fogok kinézni, nekem csak az számított hogy a gyerekeim minél kíméletesebben szülessenek meg és ne legyen semmi bajuk.

Sz.rok bele hogy néz ki a heg a hasamon. Nem veszek fel bikinit, nem mutogatom senkinek, de nem is szégyenlem mert ezen nincs mit szégyenkezni!

2012. jan. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
37%

16.14-es vagyok!


2-szer szültem császárral...


Úgy felhúztál ezzel a butasággal hogy normálisan írni sem tudok.......

2012. jan. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
76%
Nem hinnem, hogy az lenne a megoldas, hogy ket gyermeket olj meg, mivel van meg ido felkeszulnod a szulesre. A masik, hogy nem feltetlen kell csaszarral megszulnod, de ma mar az orvostudomany fejlettebb, igy a heg mar latszani sem fog pl.
2012. jan. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

A férjemnek a has a perverzioja vagy hogy mondjam mindig a hasam nezégéti még dicsérgeti.szexualisan az izgatja. Ezért erdekl a császárheg.nem szeretném ha elhagyna.

Amugy nem dolgozom nem is kapnék semmit férjemmel valami történik akkor mit csinálok?csak ez bánt hogy ikrek és ez igy lehet gázabb

2012. jan. 25. 16:18
 7/32 A kérdező kommentje:
Nekem az orvos mondta hogy az alkatom alapján ebból biztos császár lesz
2012. jan. 25. 16:19
 8/32 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, ne haragudj, de ez egyre szánalmasabb. Nem szeretnéd, ha a férjed elhagyna a heg miatt??? Jesszusom...

Ha emiatt elhagy, akkor nem is érdemel meg téged. Értem én, hogy izgatja a hasad, meg hogy ez a perverziója, de nem hinném, hogy a császár miatt otthagyna, a 2 gyerekével együtt. De te ismered, te tudod, hogy valójában milyen...

2012. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
87%

Azt nem értem hogy lehetsz te ilyen gondolkodással érett felnőtt nő?


És a párod támogatja a döntésedet csak mert a kinézeted miatt akarod megölni a 2 magzatot?

Megáll az ész mennyire egoista vagy!

2012. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
85%

Nekem ikreim születtek császár nélkül - tehát az nem kötelezö. Viszont a másik gyerekem császáros lett - és a het alig látszik.


Ha most tudtad meg, hogy ikreket vársz, akkor próbálj megnyugodni, elöször sokakat sokkol a hir, de ha lenyugodsz, akkor rájössz, hogy több elönye van, mint amennyi hátránya: egy terheséggel és egy szüléssel meglesz a két gyerek, a gondozás alig jár több munkával, és hamarébb túljutsz a legnehezebb részén. Sokkal több szabadidöd marad, mert már egész picinek is sokat foglalkoznak egymással, nem annyira vagy egész nap befogva.

Szóval gondold át még alaposan, szerintem nem jó ötlet elvetetni öket.

2012. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!