Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyton aludnek. Akar reggelto...

Folyton aludnek. Akar reggeltol egesz estig, estetol reggelig. Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
Oke, hogy faradt vagyok, hisz suliba egesz heten 6tol kelek, de ahogy hazajovok aludnom is muszaj mert annyira almos vagyok. Es masnap kezdodik elorol. Miert van ez ?
2009. jún. 1. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vitaminhiányod van! A vashiánytól is lehetsz nagyon fáradékony! Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, gabonafélét meg akár szedhetsz is étrendkiegészítőt. Hidd el, több energiád lesz így!
2009. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Képzeld nekem is ez van az utóbbi hetekben. Szerintem az alacsony vérnyomás az oka, meg az a rengeteg front is okozhatja ami mostanában átvonult felettünk. Tornázz, biciklizz, fuss néha, ezek megemelik a vérnyomást. Bár én olyan álmos vagyok állandóan, hogy még tornázás közben is elalszom. Lehet az étrenddel is kapcsolatos, ahogy az előző válaszoló írta. Ha hosszútávon nem múlik el, nem árt egy kivizsgálás, a vérképből talán többet tudnak mondani. Sok sikert és szép álmokat!:D
2009. jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vashiány, vitaminhiány, kifáradt a szervezeted(főleg az agyad) de lehet, hogy a pajzsmirigyeddel van baj, nem ártana orvost megkérdezni...
2009. jún. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
En gondoltam arra is, hogy igy szoktattam meg a szervezetem. Mivel nyari szunetben vagy hetvegekent mindig 12-ig 10ig aludtam. Es mostmar elegem van ebbol a sok alvasbol, hisz atalszom az egesz napot szinte. Es lehet mostmar nem birok visszaalni rendesen. Vagy foglamam sincs. Remelem nincs semmi komoly. :S
2009. jún. 1. 16:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Hallottál már a földsugárzásról? Lehet, hogy rossz helyen van az ágyad. Nálam például megállapitották, hogy a hasamnál megy a hartman zóna, a fejemnél meg a vizér.

Minden reggel fáradtan ébredek, elég sokszor fáj a fejem.

2009. jún. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hat lehet nem vagyok elegge informalt, de ilyesmirol meg nem hallotam...Sajnos a szobam atrendezni nem tudom. :P
2009. jún. 1. 20:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyél egészségesebb kajákat; zöldségeket, halat... Hidd el, sokat számít!
2009. jún. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!