Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy terhesseg lehet teljesen...

Egy terhesseg lehet teljesen tunetmentes?

Figyelt kérdés
1O hetetes terhes vagyok es semmi tunetem nincs, csak neha folyasom, hol kevesebb, hol tobb. Kicsitt aggodok, mert volt mar egy vetelesem es akkor sem volt semmi terhessegi tunetem.
2010. dec. 30. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Az első babámmal az5-től a 16. hétig volt folyamatos, non-stop hányingerem. Most a másodikkal meg semmi, már a 9. hétben vagyok pedig.


Barátnőm pont fordítva volt: az első terhességét végigtáncolta (szó szerint), a másodikat meg végighányta.


Nyugodj meg! A habituális vetélés nagyon ritka, a babádnak meg nyugodt anyukára van szüksége.

2010. dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kedves valaszolo, koszi.
2010. dec. 30. 14:45
 3/9 kisnita ***** válasza:

Persze, hogy lehet az enyém is az volt. :)

Ugyan abban a cipőben jártam mint te, az elsővel én is elvetéltem, ráadásul úgy hogy nem is tudtam, hogy terhes vagyok, a szokatlan vérzés miatt mentem orvoshoz és a vérvizsgálatból derült ki, hogy terhes voltam. :S

A másodikkal sem éreztem semmit. Sok helyen olvasom, hogy van olyan aki még a beágyazódást is megérzi, hát én meg semmit nem éreztem. Majd ha már megmozdul a baba már nem lesz ennyire tünetmentes, én is így voltam, akkor tudatosult bennem rendesen, hogy tényleg terhes vagyok :)

Úgyhogy nyugi, semmi baj nincs. Inkább örülj, hogy nem hányod végig a terhességet mert nagyon sokan meg ez miatt vannak ki.

2010. dec. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

29 hetes vagyok és a hízáson kívül semmi tünetem nem volt/ nincs. :) Boldog Baba várást!

2010. dec. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 37. hétig nem volt semmi bajom. :)

Ha nem lett volna pocakom, akkor nem is tudtam volna róla, hogy terhes vagyok. Az elején szinte féltem is, hogy biztos valami baj van, hogy nekem semmi de semmi panaszom nincs. :)

Aztán az utolsó 3 hétben azért bepótoltam a dolgokat, akkor már minden bajom volt...még 4 hétig...

2010. dec. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: az utolsó 4 hétben (kicsit kesze-kusza lett az utolsó mondatom, bocsi.) :)
2010. dec. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az első babámmal a 7-17.hétig hánytam.

Most 11 hetes vagyok, az első két hétben voltak tüneteim, meg egyszer hánytam, de azóta az ég világon semmi tünetem sincs. Már én is izgultam, hogy biztos baj van, voltam is orvosnál, de szerencsére dobogott a pici szíve. :)

2010. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek, megnyugtattatok!
2010. dec. 31. 17:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia!ne aggódj én most vagyok 13 hetes terhes és semmi tünetem nincs.én inkább örülök annak hogy jól vagyok mert van olyan aki szinte végig hánnya a 9hónapot.örülj hogy a szerencsések közé tartozunk.nem lesz semmi gond.boldog babavárást!
2010. dec. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!