Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma egész nap, és tegnap este...

Ma egész nap, és tegnap este is viszketett az orrom (belül), ez mitől van? Kiszáradt? Megcsípett valami?

Figyelt kérdés
Ha ez segít, ekcémás vagyok. Még most is viszket.
2009. jún. 2. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Na ez engem is érdekelne..

Ugyan ez a helyzet nálam is. Kb hetente 1x szokott így viszketni, én is ekcémás vagyok. :)

2009. jún. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már annyira idegesít :/ Egyszerűen úgy érzem, hogy szétvakarom az orrom :(
2009. jún. 2. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Állítólag férgesség jele lehet (de nem feltétlenül). Nincs véletlenül valami állat a háznál? A patikában azt hiszem vény nélkül lehet kapni féreghajtót, és ha valóban ez a probléma akkor szépen üríted majd a kis kukacokat. Nekem is volt ilyen gyerekkoromban. Amúgy a féreghajtózás pár évente jól jöhet egyébként is. Főleg állattartóknál.
2009. jún. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nincs állatunk, de mára már nagyon kiszáradt az orrom. Valószínűleg az ekcémám jöhetett ki.
2009. jún. 3. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!