Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Már rossz...

Mit csináljak? Már rossz belegondolni abba amit csinálok!

Figyelt kérdés
Kb. déltől gépezek és nem csak facebook függő vagyok hanem mást is csinálok a gépen de délbe ideülte és azóta ittülök! Már rossz belegondolni, hogy mi mindent csinálhattam volna de nem volt kedvem csak a géphez! Hogy szokjak le erről?
2012. febr. 18. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
keress más programot!Szép az idö sétálni,barátokkal bandázni,mozi zene,könyv!Segiteni a háztartásba! ...Csak AKARAT kérdése,hidd el!!!!
2012. febr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Most olyanoktól kérdezed, akik szintén a gép előtt ülnek.
2012. febr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az már jo ha belátod hogy függö vagy. ha magadtol nem tudsz leállni keress fel szakembert.
2012. febr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Első válaszoló! Sokat vagyok a barátokkal ma is hívtak szánkózni de kicsit beteg vagyok és nem voltam jól úgyhogy nem tudtam elmenni! De az úgy oké lenne ha naponta gépeznék kb. este 7-9ig az új teljesen jó lenne és megpróbálom így csinálni! 2.válaszoló akik itt ülnek nem biztos, hogy olyan függők mint én!
2012. febr. 18. 21:51
 5/9 A kérdező kommentje:

3.válaszoló én tisztába vagyok vele, hogy nagyon függő lettem!

am. 13/L

2012. febr. 18. 21:52
 6/9 anonim ***** válasza:
uhh.elég fiatal vagy... hát sürgösen csinálj valamit,mert ha nem sikerül késöbb rosszabb lesz.a beprogramozás jo lehet ha be tudod tartani(7-9-ig)
2012. febr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
volt már olyan, hogy sikerült, hogy hazaértem suliból kb. 2órakkor megtanultam mindent kb 4ig utána elfoglaltam magam mással pl sütit sütöttem vagy ilyenek és csak 7-9 ig gépeztem 10kor meg mentem aludni! De ezt ha nagyon akarom sikerül de nagyon nehéz volt! Am. azért 7-9ig mert akkor vannak fent facebookon a legtöbben akikkel beszélni szoktam! De most komolyan rossz belegondolni, hogy déltől itt ülök kikapcsoltam a gépet, hogy csinálok mást de kb fél óra múlva jöttem vissza mert unatkoztam!
2012. febr. 18. 22:23
 8/9 A kérdező kommentje:
És sikerült!!! Most jöttem ide de 6órától már az utolsó órát végigszenvedtem de azért se ültem ide és 9kor megyek!:)
2012. febr. 19. 19:11
 9/9 anonim ***** válasza:
szuper:)) akkor nem vagy reménytelen eset:)csak igy tovább
2012. febr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!