Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem? Mit tegyek vele?

Hogy kezeljem? Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van/volt egy pattanásom,amit eléggé csúnyán elvakartam.

Hogyha leszedem a "seb tetejét" akkor átlátszó,víz szerű valami folyik belőle.

Mit csináljak vele?

Válaszokat előre is köszi!

15/F



2012. febr. 22. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Fertőtleníts le, kend be tonikkal, majd begyógyul. De ne piszkáld.
2012. febr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valamilyen szesszel le kell fertőtleníteni naponta többször. Ha van bioptron lámpa a családban, az nagyon jó rá.
2012. febr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szedjem le és úgy fertőtlenítsem?Vagy egyszerűen kenjem csak rá ott ahol sebes?
2012. febr. 22. 16:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne kapirgáld, mert meg fog maradni a helye. Kend csak be úgy.
2012. febr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Először is légy szives és ne kapirgáld, mert elfertőzheted. Másodszor:vegyél a DM-BEN, AMI MINDENHOL VAN vERMIX SZÁRÍTÓKEVERÉKET. Ez jó erősen fertőtlenit és leszárítja a sebet. Kozmetikus vagyok és mi is ezt használjuk a kozmetikába ilyen és hasonlő esetekben, és nem is drága és magyar, és csak természetes anyagokat tartalmaz.
2012. febr. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezt az idióta rossmannt , dmet haggyuk már a cleanandclearrel együtt. elmész szépen a gyógyszertárba, recept nélkül veszecc Lubexill nevü lemosót ami direkt ezért van..minden hülye anyagtól mentes,nekem is ezt irták. miután kezdj gyógyulni (mert fog..) és nagyon idegesit, akkor el kell menni a börgyógyászhoz, és kérj egy Isotrexin nevü kenöcsöt. nagyon speckós,azonnal szilárduló átlátszó valami,levegövel azonnal megköt szinte.nincs pattanás amit az nem szárít le, vagy tüntet el...lényegében bármire jó, a zsir eltávolitásától a pattanások megelözéséig,és nemigen jönnek vissza...de ha heges lesz a helye, arra meg pl a normaderm jó.feltölti a heget ügyesen okosan.
2012. márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az előző kozmetikus vagyok és ennek a szabadalomnak a tulajdonosa. Abban egyetértek, hogy milyen a DM, de magyar terméket még ide is tbb mint egymillióba került bejuttatni. Ennyi a polcpénz, amiről Te valószínű, hogy nem is tudsz. 30 év kozmetikusi jó tapasztalat után szabadalmaztattam.Magyar termék reklámozása iszonyú összegbe kerül, ezt már mint nyugdíjas nem tudom finanszírozni. Amennyi hasznom van a terméken abból erre sem telik. Arra kérlek, hogy inkább segíts reklámozni baráti körödbe a VERMIX SZÁRÍTÓKEVERÉKET és akkor remélhetőleg a magyar gyógyszertárak is felfigyelnek rá. Ha bővebbet szeretnél Írj privátba. Üdv. kozmetikus Kati
2012. márc. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!