Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van a terdemmel?

Mi van a terdemmel?

Figyelt kérdés
leestem a lorol, es a jobb labam kulso oldalat sikerult eleg rendesen odacsapni, viszont belul faj. Nem ugy faj, mint mikor megutom, hanem belul, vagyis igy az egesz. Alig birom hajlitani, vagyis birom, de faj. Elegge aggaszt, hogy a labfejem kb 40 fokos szogben kifele mutat, igy jarkalok, es ha visszafele tartom, akkor a legkisebb mozdulattol is ki (vagy vissza) ugrik, pedig elotte meg csampas is voltam kicsit. Nem dagadt be kulonosebb keppen, eddig szine sem lett. Meghuzodott, vagy mi?
2011. dec. 7. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvoshoz javasolnam. Igy latatlanban ki tudna?
2011. dec. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem jobban jársz ha elmész egy dokihoz,lehet hogy megzúzódott,de ezt csak egy doki tudja megmondani.
2011. dec. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már jobb, ma újra lóra ültem. Nem tudtam úgy szorítani, este még szokott húzódni, de már birom hajlítani normálisan, első nap még nyújtott lábbal közlekedtem mint egy kalóz.:D Nem lesz itt semmi baj, akkora baj amúgy sem volt, hogy doki kelljen, csak kíváncsi voltam, hogy mi lehetett.
2011. dec. 9. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!