Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mesélne nekem valaki, akinek...

Mesélne nekem valaki, akinek keserítette már meg az életét "krónikusnak" mondható nyirokcsomó gyulladás?

Figyelt kérdés
Miben merültek ki a tünetek? Milyen kezelés kaptál? Használt-e a kezelés? Javult a helyzet?
2012. febr. 24. 16:12
 1/1 anonim válasza:
Nekem rettenetesen be szoktak gyulladni, Augmentint írt rá a doki, de az lósz.r, később Zinnat, majd Dalacin. Eddig csak a Dalacin jött be, azt spec a fogorvosom írta fel a foggyulladásomra, de szépen helyrerakott mindent. Olyan tüneteim voltak, hogy az állcsontom alatt nagy kitapintható fájdalmas görcsök nőttek és hatalmas gennyes pattanásszerű képződmények lepték el az államat, amik valami iszonyatosan fájtak. Pluszban a manduláim is megnőttek és tüszős gyulladás kínozta őket. Kb ennyi. Ma már ha érzem, hogy kezd az állam fájni minden ok nélkül, gyorsan bekapok egy Zinnatot, Dalacint csak akkor, ha már nagyobb a gond. Amúgy lehet, hogy furán hangzik elsőre, de ha szoláriumba mondjuk 1-2 hetente 5-10 percre eljárok, akkor nem jön ki olyan gyakran semmilyen gyulladás.
2012. okt. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!