Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez verejtékmirigy vagy nyirokc...

Paris hilton kérdése:

Ez verejtékmirigy vagy nyirokcsomó gyulladás lehetett? HELP!

Figyelt kérdés
A bal hónaljban még 2 hónapja volt egy csomó,ami nagyon fájt,a bőr felette piros volt. Pénteken vettem észre és a hétvége alatt növekedett is. Az orvos azt mondta,hogy verejtékmirigy gyulladás és nem adott rá semmi,magától 1 hét alatt el is múlt. De neten erre azt irták genny is ürülhet belőle,nekem ilyen nem volt,hogy De mostanában attól félek,hogy a nyirokcsomóm volt begyulladva,mivel utánaolvastam ,annak is ugyanilyen tünetei vannak :S Félek,hogy az orvos tévedett,és hogy súlyos betegségem van:S
2011. dec. 23. 23:02
 1/2 anonim válasza:
Elötte nem borotváltad le?
2011. dec. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy orvosnak alap tudása hogy megtudjon állapítani egy nyirokcsomó gyulladást vagy verejtékmirigy gyulladást, nyugodj meg egyik se olyan súlyos, a komoly betegségekre utal, ha fájdalmatlan nyirokcsomó gubó (limfoma) általában egy fertőzés következménye hogy megduzzad a nyirokcsomó és fáj.
2011. dec. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!