Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13 évesen kicsi narancsbőr...

13 évesen kicsi narancsbőr kezdemények vannak a fenekemen! Ez normális?! és mit csináljak vele? Ha farizom edzést csinálok, az segít?

Figyelt kérdés

2012. febr. 25. 08:24
 1/4 anonim válasza:

ez nem korfüggő :D

igen, az egészséges életmód segít, a mozgástól a helyes táplálkozásig

2012. febr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nekem is ugyanez a bajom, tavaly kezdődött, mikor abba hagytam a balettet. a bőrgyógyázom azt mondta, hogy feküdjek hasra, és emelgessem a lábait, egyszerre a kettőt összezárva, és mikor felemeltem tartsam úgy egy kicsit, és aztán tegyem le. 50-et szoktam egy nap csinálni, egy hónapja csinálom, és már alig látszik a narancsbőröm, csak akkor ha nagyon megfeszítem a farizmaimat. próbáld meg, remélem neked is használ! :) 14/L
2012. febr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit, ne tulajdoníts neki jelentőséget. Igyál sokat minden nap és mozogjál rendszeresen.
2012. febr. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!! :) most kicsit megnyugodtam :DD
2012. febr. 26. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!