Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Én még elég fiatal vagyok a...

Én még elég fiatal vagyok a diétákhoz, de muszály nenne 10 kg-tól megszabadulnom a nyár végéig.160cm és 63 kg vagyok pedig a normális testsúly 53 kg lenne +egy pici narancsbőr is van a combomon. Mit tegyek? -10 kg hogyan lehetséges

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
ne diétázz, hanem mozogj többet, sportolj
2010. jún. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, sportolj minél többet. Kerüld az édességet, cukros üdítőket, igyál sok ásványvizet, egyél sok zöldséget, minél kevesebb fehér lisztből készült kaját. Sok sovány husit, és sport, sport, sport. Fuss, bicajozz, ússz..
2010. jún. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én ugyanez vagyok, detto, báár kicsit magasabb, 168, és 63kg, 23 éves vagyok nekem is a 10 kg isteni lenne , de nem sikerül...:( nehéz nekiállni. Igazából most kaangooora fogok menni, meg itthon aerobic, de a legfontosabb a mozgás utána meg a normális étrend. nem éhezés, hanem rengeteg zöldség. pl én imádom a mozarellát, paradicsommal, imádom a karfiolt, volt mikor ezeken éltem nyáron, és akkor tuti alakom volt, már amennyi belőlem kihozható volt... :) Neki kell állni, szád el magad. Nálam az a probléma, hogy itthon avgyok, nem találok melót és unatkozom, akkor meg eszek. :( Csinálj programokat, csinosítsd magad, nekem az mindig segít, mert akkor akarok még szebb lenni, és akkor könnyebb visszafognom magam. :)
2010. jún. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
160 cm-hez nem feltétlen az 53 kg az ideális testsúly, alkatfüggő, sok sport, no diéta, kevés nasi és csini leszel nyár végére, de ne a mérleggel, hanem a tükörrel konzultálj ;)
2010. jún. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20:16 168 cm-hez ne akarj 53 kg lenni, az a gebe kategória
2010. jún. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
20:16 vagyok... Nekem sem a gebe alkatú lányok az ideáljaim, nade a 63 valahogyan nekem nagyon sok... nagyon elszaladt velem a ló... nem érzem jól így magam, de nemtok vltoztatni... :(
2010. jún. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, elment a nyár 163 centiről 165 re nőttem és 63 kilóról 58 lettem.
2010. szept. 9. 15:16
 8/8 A kérdező kommentje:
mer csaj 2 kilót kell leadnom.köszi a válkaszokat nagyon sokat segitettetek
2010. okt. 9. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!