Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segitséget szeretnék kérni....

Segitséget szeretnék kérni. Van itt valakinek orrgarat folyása? Ha egyáltalán ez a neve.

Figyelt kérdés
Folyton csorog a torkomba a váladék az orromból. Így folyton fújkálok az orrommal, hogy megakadályozzam ezt a csorgást. A torkom meg gyakran köszörülöm. Krónikus panasznak mondható, mert több mint 10 éve, gyerekkorom óta fennáll. Ha valaki tud valami, kérem ossza meg, nagyon fontos lenne. Az orvosok gyorsan elintéznek, elküldenek ide-oda, felírnak spréket, krémeket, de nem használnak.

2012. febr. 27. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Krónikus mandulagyulladás, orrsövényferdülés,allergia,orrnyálkahártya probléma
2012. febr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nekem is, sajnos én sem tudom mitől van. Nekem refluxom van, de nem hiszem, hogy a kettő összefügg. Nyákcsorgásnak hívják.
2012. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, nekem is kb. 20 éves korom óta van meg. Én dohányzom. Te?

Apukámnak szintén ilyen tünetei vannak én allergiára tippelek, de ez tényleg csak egy laikus tipp.

2012. márc. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 lO.ol válasza:
halli nekem is folyton folyik az orrom már zavaró télen nyáron folyamatosan és ha kicsit mozgok még jobban és én is dohányzom szerintem a nikotinra vagy valami ami a cigiben található anyagra vagyok érzékeny szerintem ti is de nem biztos ez is csak 1 tipp
2012. márc. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem simaorrfolyásról beszélünk, hanem hátsó garatfali csorgásról.
2012. márc. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem dohányzom.
2012. márc. 14. 09:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha még valakinek aktuális ez a kérdés, írjon nekem nyugodtan, én is ilyenben szenvedek, jövő héten műtenek.
2017. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!