Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak egy kérdés, hogyan...

Csak egy kérdés, hogyan fogadjuk el azt, tudjuk elfogunk vesziteni valakit örökre, aki elkapot egy olyan betegséget ami minden napi neve rák?

Figyelt kérdés

anyumrol van szó,csak én tudom a tényt én megyek minden felé vele doki stb.. a tény hasnyálmirigyrák pancreas !

párnapja tudom amiotta konzultáltam dokival aki fogja muteni öszinte volt és mint férfi a férfival elmondta a tényt mi várható .

anya állapota rossz vagy a mutőben marad ,vagy sikerul ,vagy nem tud már semit tenni és marad a 3--max 6 hónap életben maradása.

vagy ha sikerul meg muteni max 1 -2 év .

dűhős vagyok és tehetetlen !

anya nem tudja és neki nem mutatom ki mi a helyzet sőt csak jokat mondok neki és probálok beszélni jövöre nézve mit fogunk tenni mutét jo lesz és semi gond minden szép ahogyan szeretném lehetne.



2012. márc. 6. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Erősnek kell lenni! Bele nyugodni nem lehet, de sajnos nem tudsz mást tenni mint tudomásul veszed, hogy nem tudsz tenni semmit. Amennyire tudjátok javítsátok az életminőségét és ennyi.
2012. márc. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

az életminőségen javitok harcolok reménykedem, deutérium mentes vizet adok neki lugosit álitolag jó.

szódabikarbonás kezelést adok neki mert ez az egy dolog amiben bizok és orvosok támasztják allá,pénzbe nem kerul sarlatán kihasználó rohadt gyogyitó embereknek mondják magukat és igy huzák le a népet.

2012. márc. 6. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!