Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lettem rosszul?

Mitől lettem rosszul?

Figyelt kérdés
Barátaimmal elmentem egy kisebb túrára az erdőbe, szép nagy dombot másztunk meg de akkor ég nem volt semmi gond. Egyenes útvonalon váratlanul megszédültem, látásom is mint ha megromlott volna és hirtelen gyengének éreztem magam. Mostanában nem mozgok sokat de sokat alszom. A túra elött nem ettem valami sokat csak 1 tányér levest. Lehet ez a gond? 21/F
2012. márc. 11. 17:00
 1/4 anonim válasza:
Szerintem leesett a vércukor szinted.Nekem is volt már ilyen;)
2012. márc. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mit lehet tenni ellene vagy hogy lehet megelőzni?
2012. márc. 11. 17:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Rendszeresen kell étkezni! Nagyon fontos a reggeli szénhidrát bevitel. Gondoskodj a folyadékbevitelről is. Egy tányér leves ilyen fizikai aktivitáshoz kevés. Vigyél magaddal a túrára uzsonnát, tarts a zsebedben kekszet, vagy csokoládét, esetleg szőlőcukrot is.
2012. márc. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos egy év munka/ suli nélküli élet át állította a szervezetemet. Hajnalba fekszek és délután kelek. Nem eszem rendszeresen, keveset mozgok, amikor itthon vagyok akkor is ágyba fekszek és filmet nézek vagy játszok.
2012. márc. 11. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!