Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok fiú! Alig...

13 éves vagyok fiú! Alig tudok elaludni és amikor felkelek nagyon fáradt vagyok! Ötlet mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz. Épp most volt a Fókuszban, hogy milyen betegségek okozzák és maga a kialvatlanság milyen súlyos betegségeket okoz hosszú távon.
2012. márc. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nincs nekem semmi bajon ÖTLET kell
2012. márc. 13. 20:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Na, nem úgy van az Kérdező! Nem biztos, hogy nincs semmi bajod.. az okot kell megkeresni a problémádra, azután lehet bármi ötletet adni.
2012. márc. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Főzz citromfűteát, vagy egy kis langyos tejet, 1-2 csésze jót tesz.

Elalvás előtt ne tévézz, ne netezz 1 órával. Olvass valami jót.

Próbálj napról napra nyugodtabb körülményeket teremteni magad körül az elalvásod előtt.

2012. márc. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szedjél komolyabb multivitamint! Az alvászavar vitaminhiány a legtöbbször.
2012. márc. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Húzz ki minden elektromos készüléket a szobádban a konnektorból, feküdj le, csukd be a szemed, és kezdj el számolni 100-tól visszafelé szép lassan egyesével. Én már 60-nál beájulok.
2012. márc. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Egyébként nem hülyeség az orvost felkeresni,mert ezek jelek lehetnek egy szervi bajra
2012. márc. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a citromfű és komló tea keverék nagyon jó. a boltban készen nem hinném, hogy találsz, ezért neked kell elkészítened. a reform boltból vegyél komlótobozt, és citromfűlevelet. a térfogatarány: 1:1!
2012. márc. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én még a már itt felsoroltakon kívül ajánlom, hogy elalvás előtt próbáld meg "leállítani" az agyad. Ne a holnapi teendőkön, vagy az XY sorozat aznapi részén agyalj, hanem próbáld meg magad valami szép helyre képzelni (mittomén, pl: egy vízesés mellé vagy valami). Nálam ez általában beválik.
2012. márc. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A citromfű tea pont nyugtató hatású tehát nem leszel frissebb tőle!Ha elalvás előtt kihúzod akkor könnyebben elalszol.Ne aludj 7-8 óránál többet mert ha 10 órát alszol akkor sokkal fáradtabb leszel!
2012. márc. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!