Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány szem xanax kell ahhoz,...

Hány szem xanax kell ahhoz, hogy valaki kórházba kerüljön?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Xanax nelkul is belehet korhazba menni, tehat nem derul ki, hogy miert szeretnel odakerulni? Viszont nem a legjobb modja ez, hogy gyomormosasra kerulsz, hiszen akkor semmit nem lattal a korhazbol, s nem beszelve arrol, hogyan reagalja a szervezetedet ezeket a bogyokat, mivel nagyon sokan a korhaz utan az Elmegyogyintezetbe mennek tovabb, illetve viszik tovabb!
2012. márc. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

hát nemtudom. én egyszer 3szemet vettem be, azt hittem majd meghalok. kivert a víz és rosszul voltam nagyon, forgott velem minden, én akkor tényleg azt hittem h kórházba kerülök.

sztem ne próbálkozz.

2012. márc. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Egy ismerősöm vett be állítólag 3 szemet, és attól bekerült. Nem ismerem ezt a gyógyszert, csak hülyeségnek tartom, hogy 3szemtől valaki kórházba kerüljön.

Vannak akik isznak rá, és nem kerülnek be.

2012. márc. 19. 15:04
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha fennáll a túladagolás gyanúja, akkor irány a kórház és mossák is a gyomrod, ha 3 szemtől leszel rosszul, akkor azt mossák, ha 100-től, akkor azt. Mivel nem lehet megállapítani, az illető mennyit vett be, ha a tünetek indokolják, gondolom a környezet kihívja a mentőket, a kórház meg kötelességből túladagolásként/gyógyszerrel való visszaélésként kezeli.
2012. márc. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sanax és sanax között is van különbség, azt hiszem a leggyengébb a 0,25-ös! Nem mindegy melyikből veszel be 3-at!
2012. márc. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Bécs P válasza:
Ez nagyon relatív, nem ugyanazt a hatást váltja ki minden emberből egy adott nyugtató, és vkinek lehet, hogy 3 az már sok, valaki pedig meg sem érzi. Ne szedj nyugtatót, kivéve, ha indokolt.
2012. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A Xanaxot stresszbetegeknek, kedélybetegeknek találták fel, ennél fogva eléggé nehéz halálosan túladagolni magad vele, ihatsz is rá, amennyit csak akarsz. Kórházba viszont valóban relatív, hogy mitől lehet kerülni.
2012. márc. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ne vegyél be ahhoz gyógyszert h kórházba kerülj!Inkább kérj beutalót,úgy menj jó?????????????
2012. márc. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 p64 válasza:
szerintem nem érdemes rizikózni, hiszen mindannyiunkra máshogy hatnak a gyógyszerek.nekem 50 mg-os at írtak fel, és már az elő szem után olyan rosszul voltam, hogy ki kellett hívni az orvost, ezután, szinte porszemekre törve nagyon apránként kezdtem szedni hetente emeléssel, van akinek több szem meg se kottyan, de ezt senki nem tudhatja előre! Meg egyébként is az ilyen dolgok nem jók szerintem, hogy ilyeneket lehet kérdezni a neten, már bocs, de saját tapasztalatom, hogy egy barátnőm is így nyomozott utána, hogy mennyit altatót kell bevenni valakinek, hogy meghaljon, kapott tippet, ennek ő a 10 szeresét vette be, és még is túl élte, csak aludt egy nagyot, pedig még a gyomrát sem mosták ki, azóta még egyszer megpróbálta 4 teljes doboz különböző gyógyszert szedett be, nyugtató, antidepresszáns... és azt is túl élte, és akkor sem mosták ki a gyomrát, bár másnap elég vacakul volt. Meg aztán azt sem szabad elfelejteni, hogy az ilyen próbálkozásoknak sok más egyéb következménye is lehet, gyomorral (valaki így kapott gyomorvérzést-amibe majdnem belehalt)... és ha többször is próbálkozik az ember, és sikertelenül, akkor előbb utóbb leépül , sok ilyen ember van már a pszichiátrián, nem éri meg, ne próbálkozz!!!
2012. ápr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nincs 50mg-os xanax, durva lenne...
2012. ápr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!