Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Cutivate kenőcs nektek használ...

Cutivate kenőcs nektek használt fityma szűkület ellen?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és 5 hete műtöttek fityma szűkülettel. Bemetszéses műtétet végzett a doki. És ma voltam kontroll vizsgálaton és van a varratok helyén egy amolyan szorító gyűrű féleség. És akkor látszik ez legjobban, amikor a fityma pont a makk alatt van. És kérdeztem a dokitól, hogy meg lehetne e próbálni a Cutivate kenőcsöt? Erre mondta hogy az én koromban az nem szokott használni, de megpróbálhatom. Szóval van olyan személy itt, akin segített ez a kenőcs? Másik kérdésem, hogy túl lehet adagolni, ha túl vastagon kenem fel? Hisz ez szteroid hatású készítmény.
2011. dec. 9. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
nem fog használni,igaza van a dokinak!
2011. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

KÖRÜLMETÉLÉS!!!! Neked csak az fog használni. Kenegetheted, vághatják keresztbe-hosszába nem fog használni. Olyan típusú a fitymád bőre, hogy akármit csinálhatnak vele BE FOG SZŰKÜLNI. De gondolom az orvos is körülmetélést javasolt az elején? Csak te hallgattál a sok okosra aki azt mondta: tartsd meg a fitymád, a körülmetélés nagyon rossz dolog, nem keresztényi, meg a többi baromságot! Te a saját károdon tanultál most.

Régen a katonaságnál erre azt mondtuk: miért gyík a gyík, hogy SZENVEDGYÍÍÍK!!!

2011. dec. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért akarom a fitymámat megtartani, mert hallottam olyan esetről, ahol utána a szexet egyáltalán nem tudta élvezni a srác. Plusz oylat is, ahol a műtét után a makk kiszáradt és undorító módon berepedezett! Ja és persze fél év kell ahhoz, hogy a makk megszokja a dörzsölés okozta irritációt! KÖSSZ DE EBBŐL NEM KÉREK!!!!!!
2011. dec. 13. 10:49
 4/4 anonim ***** válasza:
29%

Én is rosszul jártam a körülmetéléssel. Ha már odavan az előbőr, akkor már késő bánat, utána már soha nem lesz olyan.

Én most pont ezzel szenvedek. A sok metéléspárti, aki alig várta, hogy megszabaduljon a fitymájától, mert nem szeretett mosakodni, az nem fogja neked a felelősséget vállalni, amikor majd utóbb olyan gondokkal küszködsz majd a körülmetélés miatt, mint amilyen gondokkal én küszködök.

Akkor majd nagy kuss lesz. És az, hogy "bírd ki, a többségnek jól sikerül" meg hasonló elmés szövegek....

gyáva alakok, osztogatják a használhatatlan tanácsokat arc és név nélkül. Nem lehet ezekben bízni...

2011. dec. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!