Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek éhes?

Figyelt kérdés

Nem fogyózni akarok vagy ilyenek, de állandóan éhes vagyok és félek, hogy meghízom, szeretném tartani a súlyomat (avagy ismétlem, nem akarok fogyni) de mostanában sokat eszek.. (nem vagyok terhes se mielőtt bárki ezt állítaná -.-)

És a beszólásokat, hogy 'egyél' meg ilyenek kérlek mellőzzétek..


15/L


2012. márc. 26. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Naponta 4-6-szor egyél, de sose degeszre. Ne nassolj, és főleg ne édességet, illetve chipseket. Korán vacsorázz, és utána - ha korogna a gyomrod - egyél mindig egy almát. A gyorsan felszívódó szénhidrogének (pl. tésztafélék) után gyakran, és gyorsan tör elő "farkaséhség" ilyenkor igyál teát (lehetőleg cukor nélkül) vagy egy nagy pohár vizet! A lényeg, hogy sose koplalj, de ne is legyél nagyon jóllakott.
2012. márc. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. márc. 28. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:
De még bevethetsz egy olyan trükköt is,hogy minden ékezés előtt megiszol 2 nagy pohár vizet és szépen lassan eszel,hamarabb eltelsz vele.Szerintem a lényeg,amit az előttem hozzászóló jól mondott,napi 4-6x,de szerintem az se baj,ha 8x eszel,de mindig csak annyit,hogy ne maradj éhes.És szerintem nem szabad jóllakni,nem tesz jót az emésztésnek,sem a közérzetnek. Este 6 után ne egyél már,csak gyümölcsöket.Sok sikert! :)
2012. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kriszti8 ***** válasza:
azért vagy mindig éhes mert unatkozol:DDfoglald el magadat:bulizz,pasizz,sétálj,sportolj és akkor nem leszel éhes.sokat igyál.nekem a víz,üdítő pótolja a kaját:))
2012. aug. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az előttem lévők nagyjából összefoglalták, ezek a trükkök tényleg beválnak :)

Én például képes vagyok hétvégenként akár 12 órákat is aludni, úgyhogy mikor felkelek már majdnem dél van, tehát a reggeli alapból kimarad. Tudom hogy fontos meg blablabla, de amúgy se szoktam soha reggelizni, egyszerűen képtelen vaygok ébredés után enni. Szóval nálam ez is szokott segíteni. Meg tényleg ne feküdj le teli hassal, mert egyrészt nem alszod ki magad, másrészt lefekvés előtt 3 órával már egyáltalán ne egyél, ekkor a legrosszabb. És vacsira is csak valami könnyű kaját.

És csak akkor és azt egyél, amit kívánsz! Ha össze-vissza eszel, mert még mindig kívánod azt a valamit, de helyette mást eszel, nem vezet jóra! ;) ezek az én tippjeim. Hajrá :)

15L

2012. nov. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!