Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit ehetnék vacsorára, ami...

Mit ehetnék vacsorára, ami nem olyan hizlaló? Vagy mit egyek napközben, hogy este ne legyek annyira éhes?

Figyelt kérdés
Minden hétköznap este 6-kor érek haza munkából és van úgy, hogy csak 7-kor vacsorázok. Márpedig mikor hazamegyek muszály ennem valamit, mert mindig éhes vagyok.
2008. okt. 16. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Aktívia gyülölcsjoghurt,nagyon fincsi mondjuk müzlivel,ezzel is jól lehet lakni.

Tuti nem hízlal.

2008. okt. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
ha az ember este 5 után nem eszik automatikusan fogyni kezd. én 1 honap alatt 5 kg ot fogytam. igy most 57 kg vagyok.de 5 kor muszály enni hogy kibird estig. vagyha 6 kor érsz haza akkor 6 kor egyél utoljára és utánna már neegyél. minden esti kaja hizlal.
2008. okt. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyántalán nem igaz,hogy minden amit este eszel hizlal.A zöldségek alvás közben segitenek gyorsabban és teljesebben megemészetni azt,amit előtte ettél.Ha nyers zöldséget rágcsálsz akár éjfélkor is,biztos, hogy nem hizol.
2008. nov. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én erre tudok sok-sok jó tipped. Először is, 17:00 után már nem ehetsz nehézételeket, finomságokat... stb. Ezeket eheted: gyümölcsög, zöldségek (a zeller nagyon hatékonyan fogyaszt), natur yoghurtok...) Például én azt szoktam csinálni, hogy répát pucolok és tv nézés közben azt rágcsálom el a chips vagy az akármi helyett, almát eszek, gyümölcslevet (házilag facsartat) iszok, de a fő lényeg, hogy nagyobb ételeket korán reggel, este pedig csakis gyümölcs és zöldség fogyasztható!
2009. nov. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!