Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » HOGY BETEGEDJEK MEG HOLNAPRA?! :/

HOGY BETEGEDJEK MEG HOLNAPRA?! :/

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
még nincs olyan késő nyugodtan nekiállhatsz tanulni. én is tanultam nem egyszer 10-ig.
2012. márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lora1328 válasza:
Nem tudom.. már én is próbálkoztam... ülj le a hideg földre (megfázás vagy súlyosabb inkább ne) beteg barát látogatása (influenza). De ne akarj beteg lenni
2012. márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem akarsz suliba menni?

am a legegyszerűbb, ha mindenfélét összeeszel, hogy menjen a hasad..:D 1 nap alatt túl vagy rajta, nem nagy betegség, de a házból nem igen kéne olyankor kimozdulni :D

2012. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Figyelj ez tuti tipp!Vegyél elő egypoharat!Tegyél bele vagy 5 jégkockát és öncsél rászörpöt!Bármilyen szörp jó!Ne túl sokat mert a szörp hízlal!Várj egy kicsit míg megolvad egy picit és rögtön idd meg!Tegyél rá megint szörpöt és addig csináld ezt amíg az összes jég el nem fogy!!!
2012. júl. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ígyál egy kanál ricinusolajat, perc és garantált hatás, olyan hasmanést kapsz, hogy egy napig ki se jösz a házból
2012. nov. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!