Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szólnátok a férjeteknek ha...

Szólnátok a férjeteknek ha acetonos szaga vagy olyan alvási hogy is mondjam? Nem akarom megbántani de na. Mondtam aggódom menjen nézesse meg a cukrát de mondja nem beteg

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 22:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Alvási. Mint mikor reggel áporodott a levegő szellöztetés elött
2012. márc. 29. 22:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha éhes egy ember, akkor is lemegy a vércukra. Attól is lehet acetonos a lehelete.
2012. márc. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen,szólnék Szerencsére mi mindent meg tudunk beszélni a másikkal,akármilyen kínos is a szituáció,anélkül,hogy sértődés lenne belőle. Te is próbáld még finoman adagolni ezt a dolgot,mert nem hinném,hogy egészséges ha ilyen "szaga" van,pláne ha eddig nem volt,hacsak nem a tisztálkodás hiánya miatt(de gondolom nem emiatt :) ).
2012. márc. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azzal nem veszít semmit,ha megnézeti. Patikában is megcsinálják,kb. 1-2 perc az egész, 200 forintba kerül. Szerintem sem időben,sem pénzben nem nagy áldozat. Évente egyszer én is megnézetem,pedig nincs semmi bajom. Szerintem menjetek el ketten megnézetni,így hátha nem veszi majd megbántásnak.

Ha elmentek akkor az a fontos,hogy előtte ne egyetek semmit.

2012. márc. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen szólnék neki, mielőtt nagyobb baj lesz. Hiába mondja, hogy nem beteg, mivel a cukorbetegség nem okoz tüneteket, lehet, hogy ő nem érzi rosszul magát. Apám a 20-as vércukorszintnél sem érzett semmit. Amikor kiderült azonnal inzulinra kellett állítani.

Nézzetek utána, gondolom egyikőtöknek sem hiányzik az, hogy nagyobb baj legyen. Ez egy nagyon könnyen és olcsón elvégezhető vizsgálat, akármelyik patikában megcsinálják. Ennyit megér!

2012. márc. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha időnap előtt nem akarja feldobni a talpát, igen is mond így, menjen orvoshoz, mert bekómál és abból lehet, hogy nem ébred fel. Egy terheléses cukor vizsgálatra kellene elmennie.
2013. máj. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!