Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánik beteg, esetleg depresszió?

Pánik beteg, esetleg depresszió?

Figyelt kérdés

Az utobbi időbe keveset mozgok, keveset vagyok emberek közt.

És az utobbi időkbe jelentkezett pár fura "betegségem" mint pl: a semmiből fellépő szapora szívverés, magas pulzus. Voltam orvosnál adott is beutalót. Ekg-n semmi rendellenességet nem mutatott, labor vizsgálat eredménye is jó lett. Szóval semmi betegségem nincs még is jelentkeznek ezek a szívveréses rohamok.


2012. ápr. 1. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, a pánikbetegség egyik jellemző, hogy a test fizikai tüneteket produkál, holott szervi elváltozás nincs. A pszichiátriai kezelés viszont drága és rendkívül hosszú. Én kipróbálnék a helyedben valami Orbáncfű- készítményt, és az sem ártana, ha sok magnéziumot fogyasztanál, pl. MagnetB formájában. Ha több, mint egy hónapig fennállnak ezek a tünetek, sőt, halálfélelmed is van, akkor fordulj pszichiáterhez.
2012. ápr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy akkor ez normális. Köszönöm. Halálfélelemről annyit, hogy néha amikor a szívem ilyet csinál akkor félek hogy infarktusom lesz, be beszélem magamnak sajnos. Ilyen orvosokhoz meg nem akarok elmenni, nincs rá szükségem. Képes vagyok uralkodni magamon és érzem, hogy képes vagyok változtatni mindenen.
2012. ápr. 1. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:
ha képes vagy rá akkor semmi gond:) nekem egy évig tartott kijönni belőle magamtól.
2012. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Holnap már meglesz a bringám, sokat fogok kint tekerni és remélem hamar el száll ez a probléma.
2012. ápr. 2. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!