Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez komoly? Lefogytam 6-7kg-ot,...

Ez komoly? Lefogytam 6-7kg-ot, miért nem foglalkoznak velem?

Figyelt kérdés
Kb 5-6 hónap alatt mehetett le, most pedig 2 hónapja folyamatos gyomorfájásom van...házidoki szerint ideg, a belgyógyász meg mindenféle tesztekre küld, nem értem ki foglalkozik a fogyásommal, ilyen van??
2012. ápr. 2. 10:00
 1/6 A kérdező kommentje:

Most 51kg vagyok és 167cm.

32/L

2012. ápr. 2. 10:01
 2/6 anonim ***** válasza:
sajna nem tudok segiteni, de irj a www.orvostudakozo.hu oldalon belgyogyásznak és hátha tud segíteni merre indulj el.
2012. ápr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bélféreg. Egyszer láttam valami műsorban, hogy a nő minden ok nélkül rohamosan fogyott, mert bélférgei voltak. Gondolom azt nem tart semeddig kivizsgálni, kérdezz rá hátha.
2012. ápr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha fáj a gyomrod is, akkor inkább a gasztroenterológiára kérj beutalót. Lehet, hogy savtúltengés, reflux, stb áll a háttérben (nekem a savas reflux miatt fájt hónapokig, mint végül kiderült). Kevesebbet is eszel azóta? 31F
2012. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem eszek kevesebbet, csak többet járok talán vécére pár hónapja és a minősége is változott...
2012. ápr. 2. 21:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a problémád, írtad, hogy a belgyógyász elküldött tesztekre. Mit foglalkozzanak még veled? Pontosan próbálják kitalálni az okát, de rengeteg minden lehet. Akár tényleg csak stressz, ételallergia, féreg, ahogy már írták, és még kismillió más ok is. Menj el szépen a vizsgálatokra, és légy türelemmel, mert sajnos az orvosok sem tehetnek két perc alatt csodát minden esetben. Ha meglesz az ok, majd kezelik, ne aggódj.

A gyomorfájással együtt igazából én is stresszre gyanakodnék, próbáld magad visszafogni, mielőtt fekélyed lesz. :S Jobbulást!

Próbálj változtatni az étrendeden esetleg kicsit, hátha már ennyi is segítene.

2012. ápr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!