Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hatásos allergiagyógyszer?

Hatásos allergiagyógyszer?

Figyelt kérdés

Kislányomnak megengedtük,hogy legyen egy kis nyuszija. nekem azonban allergiám van elég erősen az állatszőr ellen. ti milyen vény nélkül kapható hatásos allergiagyógyszert szedtek? (hosszú távon)

orvosnál is voltam,de csak 1 hónapra ír fel adagot,én pedig nem tudok minden hónapban 1 napot kivenni,hogy gyógyszert irassak,ezért lenne jó a vény nélkül kapható


2012. ápr. 5. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, egy normális háziorvos (miután elmondtad, h ezt használtad) felír receptre egy olyan gyógyszert. Az én allergiás orrspray-mnél is így van.
2012. ápr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem a claritine akut vált be kb 5 éve szedem amikor kezdődik
2012. ápr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Zyrtek nagyon hatásos én 12 éve szedem és nekem nagyon bevált
2012. ápr. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a claritine-akutos vagyok. én a frissen nyírt fűre vagyok túlérzékeny_igazából nem tudom elmondani hogy mi az_amikor kijön a tavasz nekem nem ajánlott mezőn lenni XD.. nekem is van orrspraym az a delfines. segít hogy könnyebben ki tudjam fujni az orrom.
2012. ápr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utána néztem ezeknek a neten,jóknak tűnnek,de az áraik.. Esetleg vknek szintén egy jól bevált gyógyszer, ami minden hónapban kifizethető? 3000 ft-ot nem szívesen adok ki egy hónapra,ha napi 1 szemet szedek
2012. ápr. 5. 17:33
 6/6 anonim ***** válasza:
hát figyelj. a gyógyszer nem olcsódolog. de mi a fontosabb.. az egészséged/ valami más? én tuti nem sajnálnám normális gyógyszerekre a pénzem a helyedben.
2012. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!