Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A pánik betegset le lehet...

A pánik betegset le lehet küzdeni természetes úton?

Figyelt kérdés
Gyógyszere és agyturkászok nélkül? Nem tudom mióta áll fent a betegségem de már elegem van belőle. Van olyan nap amikor jól érzem magam. És van amikor rám jön a pánikroham. A tünetek nem olyan vészesek mostanában, de idegesít akkor is.
2012. ápr. 10. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem igen, összeszorított fogakkal (az elején). "Én márpedig elmegyek/bemegyek oda, nincs ott semmi..."


Engem egyszer megtámadott egy kutya, utána rettegtem bemenni abba az utcába, ahol ez történt (sőt, az összes többi, azzal párhuzamos utcába is). Először egyáltalán nem mertem arra menni, csak ilyen óriási kerülővel a főúton. Aztán mentem, de csak, ha nem egyedül voltam az utcában. Utána egyedül is, de előre belestem, hogy nincs-e kóbor kutya az utcában...

Szóval ilyen fokozatosan szoktattam magam, hogy ez így nem maradhat. Most ott tartok, hogy kényelmetlenül érzem még magam, ha ott egy kutya és egyedül vagyok, de általában el merek menni mellette. (Előfordul, hogy nem... :$)

De a lényeg, hogy már nem pánikolok. Ezt te is el tudod érni, de nehéz! Kitartás kell.

2012. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én egy évig szedtem gyógyszert, de aztán elegem lett a mellékhatásokból és teljesen leálltam velük. megpróbáltam tudatosan kijönni a betegségből, és valamennyire sikerült is, de aztán újból súlyosan visszaestem, majd megint kimásztam. most már tíz éve vagyok "pánikbeteg", többé-kevésbé tünetmentes, de bizonyos helyzetekben továbbra is vannak rohamaim. összességében azt gondolom, ha van rá pénzed, jobban megéri egyszer és mindenkorra kikezeltetned magad egy jó pszichológussal, mint éveken át küzdeni.
2012. ápr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!