Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 27 éves nő vagyok és 97kg, ez...

27 éves nő vagyok és 97kg, ez borzalom.4éve kezdtem el szedni pár gyógyszert az orvos javaslatára, Rémségesen sovány is voltam. Mondta az orvos, hogy ez hízást eredményezhet majd. A fogyókúrás készítmények megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Azóta egyáltalán még az alkohol közelébe sem mentem és soha nem is fogok,majdnem meghaltam.Mostmár kicsattanok az egészségtől csak elvagyok hízva.A fogyókúrás készítményekbe mennyire lehet bízni??
2012. ápr. 28. 20:39
 1/4 Diavolino44 ***** válasza:
mozgás + étrend de ha azt a pár gyógyszert továbbra is szeded baromi nehéz lesz leadni a kilókat..
2012. ápr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is egyelőre -vagy végleg-felejtsd el a fogyókúrás bogyókat. Sok mozgás,sport-Nálad először aktív séta,majd ha mennek le a kilók,kocogás,kerékpározás-otthoni torna,bármi,amit szívesen teszel,csak mozogj!

Az étkezésre figyelj oda nagyon,kevés liszt,cukor,szénhidrát!

Én is olyan gyógyszert szedek,ami sajna hízlal,96 kg voltam tavaly ,kb.1 éve,most vagyok 76.Sokkal jobb a közérzetem,bár még pár kilót le kéne adni.Nem mondom, hogy könnyű,mert ezek a gyógyszerek eléggé hízlalnak,de kis odafigyeléssel megoldható.

2012. ápr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hello!Hogy állsz azóta a fogyással?
2014. ápr. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy állsz azóta a fogyással?
2014. ápr. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!