Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Részt vennél-e olyan fogyókúrá...

Részt vennél-e olyan fogyókúrás segítő programban ahol a diétába dietetikus és orvos. Az edzés tervekben pedig személyi edző segít neked naponta email, és telefon segítségével?

Figyelt kérdés
2009. jan. 1. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ezért nem fizetnék. Interneten is lehet tanácsokat kérni. Ingyen.
2009. jan. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy volna hatékony, ha személyes konzultáció is lenne. Megmondom, miért: Anyukám 1 év alatt 30 kilót fogyott (96-ról 149cm magasság mellett), ha én nem ellenőrzöm és nem vagyok itt személyesen, nem lett volna akaratereje megtartani a diétát és a mozgást, mert itt-ott becsúszott egy kis nasi, és nem egyszer volt, hogy én vettem ki a kezéből, hogy most nincs több. Sokan azért fogynak nehezen, vagy sehogy, mert ugyanígy hiába szeretnék elérni a célt, az akaraterő valahol hibádzik, lehet, hogy önhibájukon kívül (anyukámnak pl. elég stresszes a munkája, pedagógus, és a nasinak esetében stresszoldó szerepe van), lehet, hogy tehetnek róla, de ilyen esetben semmiképp nem működik a távfogyóztatás. Ez csak annak működne, aki önmagától is rendelkezik olyan kitartással és akaraterővel egyedül, hogy nem kell egy "ellenőrző brigád", aki szemmel tartja, de ő meg pont ezért nem fizetne ilyenért.
2009. jan. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
S ha ebben akkor benne lenne meghatározott időközönként a személyes kapcsolat is?
2009. jan. 1. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!