Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehetek lázas, hogy ne...

Hogy lehetek lázas, hogy ne keljen suliba mennem?

Figyelt kérdés
második félévben még egyszer sem hiányoztam a gimiből de már jó lenne itthon maradni egy hetet :)
2008. ápr. 20. 13:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak halkan mondom: Sós kávé tutti, a kréta elfogyasztása is okoz hasonló lázas tüneteket. De szerintem pár napra kiír a körzeti, ezért nem kell belázasodnod.
2008. ápr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

krétát probáltam az nem vált be :D elvileg a mostani kréták már nem tartalmaznak olyan anyagot amitől belázasodna az ember! Viszont a sós kávét még nem probáltam remélem az hatásos lesz :P és amugy a körzetim nem olyan rendes hogy csak ugy kiírjon :/

köszi a választ!

2008. ápr. 20. 14:10
 3/21 anonim ***** válasza:
62%

Nevelőapám körzeti orvos,és amikor valaki úgy keresi meg,hogy ugyanmár írja ki,kétlábbal szokta kirúgni a rendelőjéből!!!(és akkor még finom voltam)Most volt tavaszi szünet,mindjárt itt az érettségi szünet,ráadásul az egyben lesz május elsejés hosszú hétvégével,aztán meg egy hónap és jön a nyár.

Szerintem ezt az egy hónapot bírd ki!

2008. ápr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
az én sulimba még nem biztos hogy lesz éretségi szünet
2008. ápr. 20. 14:17
 5/21 anonim ***** válasza:
2008. ápr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam, hogy elmegyek a körzetihez és megmondom neki, hogy éjjel vert a víz és lázas voltam. Kicsit mindig köhécselek is :-) nekem ez bevált, bár az én orvosom jó fej :-)
2008. ápr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
elsőfélévben párszor ezt én is eljátszotam :P nekem is bevált de anyuék tudták hogy kamu! :)
2008. ápr. 20. 15:26
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
jo ez most durva,de én bevettem pár szem hashajtot a cél érdekében.. bár voltak olyan pillanatok amikor ezt megbántam:D
2008. ápr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

ez nem rossz ötlet :P én is probáltam csak nekem nem hatott...:/

:)

2008. ápr. 20. 15:52
 10/21 A kérdező kommentje:
Amugy sós lagyos víztől mennyi időn belül leszek lázas?
2008. ápr. 20. 16:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!