Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehetek lázas, hogy ne...

Hogy lehetek lázas, hogy ne keljen suliba mennem?

Figyelt kérdés
második félévben még egyszer sem hiányoztam a gimiből de már jó lenne itthon maradni egy hetet :)
2008. ápr. 20. 13:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
55%
Ezt a sok energiát a tanulásra is fordíthattad volna és akkor nem volna olyan nagy gond, hogy iskolába menj.
2008. ápr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
61%
Langyos sós vízzel szokták hánytatni a gyógyszer vagy gombamérgezettet. Jól gondold meg. Amúgy meg lógni nem szép dolog.
2008. ápr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%
Szájvíz a szembe. Tuti bevörösödik, és a kötőhártyagyulladás 5 nap kezelés. Bár én paráznék tőle.
2008. ápr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell lazasosat jatszani, ha nagyon akarsz hianyozni akkor eleg egyszeruen eltudod intezni... Bemesz az orvoshoz, elnyogod, hogy mi a bajod, szenvedsz, kogogsz, este lazas voltal, alig birtal aludni, stb.. En kb 2 hete ezt csinaltam, mert lusta voltam tanulni erre kiderult, hogy tenyleg van vmi virusom. :D:D Az en orvosom nem szokta mittomen ott megmerni a lazam..., otthon meg tedd a lazmerot a lampahoz es kesz is vagy. Amugy azt az egy honapot fellabbal is kibirnad. ;)
2008. ápr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
elmentem dokihoz mondtam neki hánytam az este ,erre mondta hogy igen most járvány van :P és kiírt erre a hétre ;) tiszta fain volt :P ja és köszönöm a válaszokat :p
2008. ápr. 22. 18:11
 16/21 Loller válasza:
100%

Én nem tudom hogy lehetne. De megjártam. sós kávét akartam inni ami nem teljesen jött össze. 1 dl kávé két evőkanál só. fúj. szarrá mart xD ma megpróbálom kisebb dózisban. Drukkoljatok...


Mommár pihenni kéne. lelkileg kicsit kéx wagyok:D

2008. nov. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Akkor hajrááá
2008. nov. 21. 16:58
 18/21 anonim ***** válasza:
88%
Én nem tudom, hogy ti hogyan vagytok ezzel, de nekem a sós kávé egyáltalán nem jött be..minden nap itam szinte, egy pohár, negyed bögre, hidegen, melegen, enyhén sózva, aztán nagyon sósra..de nem lettem tőle lázas :/ A krétát még nem próbáltam.
2008. nov. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Későn írok ugyan, énis épp szeretnék lógni, mert hát a tanulás nagyon nam jött össze msotanában, kellene tiszta nap amikor tanulhatok, és pihenhetek

Úgy olvastam hogy a SÓS VÍZ tényleg hat! :) Bár a kérdezőnek összejött már a betegség, hátha másnak is szüksége van segítségre :))

2009. szept. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Hogyha hányni szeretnél arra tudok egy jó módszert(legalábbis nekem bejött).Egyél egy kicsit többet a megszokottnál,várj kb.2 percet,dugd le a két ujjadat a torkodon,mindig egyre mélyebbre mikor automatikusan kihúzod,mert már nagyon hányingered van,na akkor dugd le jobnan,és tuti a hányás,bár ha nem vagy hányós akkor lehet hogy erőrtetni kell.

Én nem kívánom neked,te akarod!

2015. jan. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!