Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mért van hogy körülöttem...

Mért van hogy körülöttem minden lánynak tökéletes teste van, csak nekem nincs? Olyan rossz érzés hogy minden lány fel mer venni bikinit, de én még térden felüli rövidnadrágot sem? ://

Figyelt kérdés

2012. máj. 6. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:

ez csak önbizalom kérdése.

senkinek nincs tökéletes teste,még azoknak a lányoknak sem akikről te azt gondolod.

2012. máj. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Azért van mert rajtad kívül minden lány sportol te meg a gyk elött ülsz.
2012. máj. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért van mert,

1. nincs elég önbizalmad

2. nem veszed észre hogy másoknak is van ugyanennyi hibája, csak ők nem arra koncentrálnak ami nem jó rajtuk, hanem arra ami igazán szép rajtuk

3. esetleg nem mozogsz eleget, menj el futni minden nap reggel vagy délután, már 1 hét után érezni fogod a különbséget, ja és egyél kevesebbet, egészségesebbet, ne egyél csokit, sütit, csipszet meg ilyen dolgokat. ezek helyett egyél gyümölcsöt.

2012. máj. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, h kevés az önbecsülésed. Dobj ide pár képet, vagy ha ide nem hát privibe! :)
2012. máj. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csúnyának gondolod magad, valszeg az is vagy.
2012. máj. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Éppen ez a gondom hogy minden másnap 1,5 órát kézilabdázom. sőt nagyon keveset eszek..és mégis ez van...:-S Sok ismerősöm nem sportol semmit és egy csomót eszik mégis karcsú és szép...hogy van ez?!?!?! ://

És 5. ha nem tudsz normális commenteket írni akkor ne írjál semmijet.!! Köszönöm.. -.-"

2012. máj. 6. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!