Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csinált már valaki desztillált...

Csinált már valaki desztillált víz kúrát?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra! Az ellenérvekre, lebeszélésre egyátalán nem vagyok kíváncsi, az ilyen válaszoktól kíméljetek.
2009. jún. 24. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Igen, a kocsimmal:)

Amúgy felejtős, mivel a sóhiánya miatt felborítja a szervezet egyensúlyát, ami akár halált is okozhat.

2009. jún. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor bizonyára nem tudod, hogy az ásványi anyagokat NEM a vízből nyeri az ember. Éppen ezt mondtam, hogy nem ilyen válaszokra vagyok kíváncsi.
2009. jún. 24. 12:17
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Én 1 naposat csináltam már, de 4 napos tisztító kúrán belül. Májtisztítást csináltam, havonta egyszer és láss csodát a vérképemben 12 db + és - jel után (4 hónap alatt) most egy + és egy - jel van. A közérzetem is sokkal jobb, és 8 kilót fogytam. Te miért akarod csinálni ? szerintem természet gyógyász segítségével csináld !
2009. jún. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én "csupán" azért csinálom, hogy átmossa a vérem. Konkrét panaszom nincs, de nem is akarom hogy legyen. Jobban akarom érezni magam fizikailag és szellemileg is. Egyébként nem diétázok mellette, tehát amire szüksége van a szervezetemnek azt megkapja. (Ásványi anyagok, vitaminok stb.)
2009. jún. 24. 15:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, és gratulálok a fogyásodhoz! :)
2009. jún. 24. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!