Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ez? Elégé fiatal...

Miért van ez? Elégé fiatal vagyok és nagyon magas, túl magas, ez lehet valami betegség? Vagy mi okozza?

Figyelt kérdés

a családomban se voltak (vannak) magas emberek a legmagasabb ember az távoli rokon és 185 cm


14 éves vagyok és 189 cm...mekkora leszek?1 év alatt nőttem 10cm-ert,eleinte tetszett hogy magas vagyok de ez nem sok kicsit?és mi okozhatja ha nem családi örökség



tudom hogy nem jó témába írtam de mindenki tudja hogy a többi témát olvassa 1-2 ember és azok se mind 100-asok


2012. máj. 20. 19:56
1 2
 11/16 anonim válasza:

Tudok olyan fiúról, aki szintén nagyon gyorsan nőtt, rengeteget (2m körülire), szintén úgy volt, hogy a család többi tagja normál méretű volt. A srác 17 évesen meghalt, mert a szíve nem bírta a rohamos növekedést...

(Nem ismertem, csak az öccsét, ő mesélte.)

Nem riogatásnak szántam, csak mivel azt írod, felmenők közül nem jellemző senkire, nem árt odafigyelni...

2012. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

11. nem hiszem el hogy azt nem bírta el a szíve hogy 15-16 évesen 2 méterre nőtt...ezért ilyeneket nem veszek be..sztem annak a srácnak volt valami más baja is...


akkor Robert Wadlow szive elbírta a 190 cm-ert 8 évesen?nem baromságot kértem...az lehet hogy meghalt a srác de biztos volt vmi baja a szivével amit nem vettek észre és a növekedésre fogták

2012. máj. 20. 20:45
 13/16 anonim ***** válasza:

Várj még néhány évet... vagy várd meg, amíg két méter fölé nősz, akkor érdemes lesz kivizsgáltatnod magad.

Egyébként a magasság nem hátrány, hanem előny, majdnem minden téren. Ezt majd még meglátod.

2012. máj. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Wadlow betegségtől volt akkora, annak a velejárója a szívproblémák, amit ott le is írtak. Valszeg ott is ez volt.

Senki nem mondta, hogy te is beteg vagy, csak leírtam.

( Wadlow is jó sokáig élt amúgy...22 évig...)

2012. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
bár van egy rokonom aki 190 cm volt csak neki balesetje volt és 5 cm-ert összement
2012. máj. 21. 21:14
 16/16 anonim ***** válasza:

Jelentkezz a kosárcsapatba! :)


Az iskolaorvonak észre kell vennie kell, ha valami nem stimmelne veled. (évente írják a testmagasságot, ha jól tudom)

2012. jún. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!