Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hátfájás=lelki gondok? Volt...

Hátfájás=lelki gondok? Volt már rá példa h hónapokig fájt a hátam ismeretlen körülmények miatt, aztán abbamaradt, de már megint újra fáj hetek óta, orvos látta, megvizsgálta, azt mondta, hogy tiszta és nincs gerincferdülésem se.

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mire gondoljak, hisz semmi olyan dolgot nem csinálok, mint akkor amikor nem fájt, és olvastam ezt valahol, hogy lehet lelki eredetű..
2009. dec. 2. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
minden betegség "lelki" eredetű ha igy vesszük,ugyhogy ez nem hülyeség...csak mikorra testileg kiütközik addigra viszonylag nagy a baj,ezért fontos a megelőzés ami tudom nehéz...hallgass relaxáló zenéket, végezz gerinctornát az sokat segit, ha van konfliktusod oldd meg
2009. dec. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A masszázs is segít és a relaxáló technikák.
2009. dec. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha azt nézzük, hogy aki lelki gondokkal küszködik, az bizony ritkán jár egyenes háttal, kihúzott derékkal, akkor lehet összefüggés. Ilyenkor önkéntelenül "meghajlunk" és ez akár fájdalmat is okozhat a gerincben.
2009. dec. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hátfájás = bevételek miatti aggódás. Én ezt a lelki hátterét ismerem.
2009. dec. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nos hát stimmelnek..
2009. dec. 22. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!