Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért pisilnek egyes férfiak...

Miért pisilnek egyes férfiak ülve?

Figyelt kérdés
2007. aug. 14. 19:13
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Az én ismerősöm, aki ülve pisil, azért teszi, hogy ne fröcsögjön szét, és ne csepegtessen, még véletlenül se. Szerintem nem hülyeség... :)
2007. aug. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Azért mert megunták hallgatni hogy már megint felhajtva hagytad a wc ülőkét:)
2007. aug. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Én már alapban így tanítanám a kisfiúkat.És miért is állva végzik a dolgukkat?
2007. aug. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
AZ én barátom meg az apukája is azért mert az anyukája erre szoktatta őket mert már unta utánuk takarítani a Wc-t. Nálunk a pasik állva pisilnek de néha már nagyon idegesít amikor a WC körül ott van a nyomuk mert tiszta pisi minden. Én is az ülve pisilésre tanítanám a gyerekeket. De persze ha szabad ég alatt végzik stb akkor megengedett állva is:):)
2007. szept. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Sokkal higénikusabb, mert nem fröcsög szét.

Én is erre szoktatom párom.

De csak otthon, máshol nem kell hogy ráüljön mindenki utána vécére hisz én sem ülök rá..

2007. nov. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
Lehet, hogy így higiénikus, de szerintem kicsit buzis... Persze tudom, hogy így kéne, de én egyszer láttam az exem így pisilni, és attól kezdve valahogy nem ment a szex...
2008. ápr. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az en ferjemet is igy szoktattak a szulei es azert pisilik ulve, ugyancsak a telefrocskoles miatt.

Szerintem helyes is, minden buzlik ha allva pisilnek, na persze, ha van piszoar.... az mas....

2009. ápr. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Biztosan lehet itt irgalmatlan ütős okokat találni az állva pisilés ellen, hogy nem higiénikus, stb. de szerintem elképesztően férfiatlan... ahány ülve pisilő férfival találkoztam (egész pontosan 3-mal), egyikről sem feltételezték az ismerőseik, hogy a nőket szeretik. Szerintem joggal. Az ülve pipikélő férfiakról mindig a Tökös Csaj jut eszembe xD De hogy még tovább menjek: én kifejezetten izgatónak találom az állva pisilést.
2009. nov. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Ülve szoktam, és azért, mert kényelmesebb, és higiénikusabb. És nem szeretném, ha a párom takarítaná el a hugyomat.

Jah, és nem vagyok b.zi.

2010. jan. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%

most nem azért, tényleg előfordul, hogy csurran cseppen kifelé. de fogom és feltörlöm. Esetleg fel is mosok.

Ez olyan minthogy a zsidók körülmetélteik magukat mert úgy a higiénikusabb ... no én szoktam fürödni nap mint nap...

2010. márc. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!