Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beszakadhat a dobhártya a...

Beszakadhat a dobhártya a fülmosás következtében?

Figyelt kérdés
Ma voltam a fülészeten, mert a jobb fülem már el volt dugulva. A doki hozta a nagy fecskendőt, és jó erősen nyomta a fülembe a vizet. A 3. nyomás után már erős fájdalmat éreztem a fülemben, kibírhatatlan volt. Szóltam a dokinak, de ő nem vett róla tudomást. A sokadik fülbenyomás után már szédültem is egy picit, a fülem pedig fájt tovább. Mióta hazaértem, a fülemből folyik valami, gondolom a víz. Nemrég azonban enyhén véres volt ez a folyadék.
2012. jún. 19. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy rúgtad volna bokán azt az idiótát, én biztos a seggébe nyomtam volna azt a fecskendőt, ha szólok hogy fáj, de csinálja tovább.Szerintem menj el egy másik fülorvoshoz és nézesd meg azzal is, nem lett volna szabad fájnia vérezni meg pláne nem.Addig is, ne piszkáld.vattát tehetsz rá,hogy ne érje szél, por, de ne nyomd a füledbe!
2012. jún. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a dobhártyád beszakad, akkor sípolást hallasz arra a füledre (mint mikor a TV-ben nincs adás). Vér is jön, de nem sok, szóval ez a tünet stimmel. Még most is fáj? Lehet, hogy csak megnyúlt, ha elszakadt volna szerintem ezt a kérdést nem írtad volna ki, mert kicsit nagyon haldokoltál volna a fájdalomtól.


Holnap doki, azt a másikat meg pereld ha tényleg átszakadt.

2012. jún. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fáj még a fülemnél, és még azóta folyik is. Sípolást nem hallok, csak dobogást, mintha dobot ütnének a fülemben.
2012. jún. 19. 20:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, jobban vagy? Mi lett belőle? Remélem jól vagy.
2012. szept. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!